Toote andmed

See kompaktne veinikelder pakub parimat stiili ja paindlikkust. Kapi temperatuurivahemik on 5 kuni 20 kraadi ning see sobitub ideaalselt teiste AEG kompaktsarja toodetega.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

AEG - Veinikülmik - KWK884520M

Säilitage veine õigel temperatuuril

Selles veinikeldris hoitakse teie veine täpselt õigel temperatuuril. Temperatuuriregulaator võimaldab seadistada temperatuuri vahemikus 5 kuni 20 kraadi.

AEG - Veinikülmik - KWK884520M

Hoiustage kuni 18 pudelit , ka siis kui ruumi on piiratult

Säilitage kuni 18 veinipudelit selles kompaktses veinikülmikus. Ka siis, kui köögis on piiratult ruumi, leiate sellest külmikust alati midagi serveerimiseks.

AEG - Veinikülmik - KWK884520M

Paindlikud hoiuvõimalused erinevatele pudelitele

Šampanja või prosecco – selles veinikülmikus võite säilitada erineva kuju ja suurusega pudeleid. Paindlik disain võimaldab riiulite vahel rohkem ruumi tekitada ning paigutada veinipudeleid mitmesse eri asendisse, ilma et peaksite neid ümber tõstma. Nii on kogu teie kollektsioon sobivalt hoitud.

Sujuv sobivus teie kööki

Sellel veinikülmikul on sile ja sujuv viimistlus. Käepideme asemel saate selle avada vaid õrna vajutusega. See sobitub hästi teiste AEG seadmetega, tagades köögis harmoonilise mulje.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas olete juba toote omanik?

Registreerige toode oma kasutuskogemuse parendamiseks. Või ka kasutajatoe, varuosade ja tarvikute leidmiseks - selleks klõpsake allolevatel linkidel.

Registreerige toode Tugi
punane kangas õhus tumedal taustal