Seadme remont

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Covid-19 Information

Kui teie, mõni pereliige või otsene kolleeg olete viimase 14 päeva jooksul käinud ükskõik millises piirkonnas, kus on teada Corona COVID-19 viiruse puhang, või peaks teil või mõnel teie pereliikmel olema palavik või ägedad hingamisteede haiguse sümptomid, mis esinevad külmetushaiguse või gripi korral,  ärge broneerige tehniku visiiti vähemalt 7 päeva jooksul pärast kõigi sümptomite kadumist ja oodake vähemalt 14 päeva pärast naasmist mis tahes teadaolevast COVID-19 puhangupiirkonnast.

Kui olete tehniku visiidi juba broneerinud, palume teil see ümber muuta: https://www.aeg.ee/support/find-a-service-centre/

Lugege rohkem

Valige remondi liik

tehnik

Tootjad - eksperdid, mehaanikud - eksperdid

Keegi ei tunne teie seadmeid paremini kui meie. Võite meid usaldada, sest pakume iga päev parimat võimalikku seadmehooldust. See on meie kindel lubadus! Üle kogu riigi saadaval olevad mehaanikud on koolitatud väga kõrgel tasemel. Teie seadmed aitavad muuta kodu paremaks - ja meie püüame sellele kaasa aidata ning seda hoida.