AutoDose

AutoDose

Täpne pesuvahendi ja pehmendaja doseerimine

AutoDose'iga pole enam mitte kunagi liiga palju või liiga vähe. Nutikas tehnoloogia tähendab, et pesutsüklitesse lisatakse täpselt õige kogus pesuainet ja pehmendajat. Säilitades teie riiete välimuse pikemaks ajaks.

Täpne pesuvahendi annus. Tõhus hooldus.

TÄITKE ÜKS KORD, PESKE 20 KORDA*

Nutikas AutoDose funktsioon lisab igale pesukorrale hoolikalt mõõdetud doosi pesuvahendit ja -pehmendit täpselt õigel ajal. Masin kaalub trumlis olevaid rõivaid ja määrab vajaliku pesuvahendi koguse kuni 20 pesukorraks! See ei ole mitte ainult praktiline ja mugav, vaid tagab ka parima hoolduse teie riietele.

* Sõltub tarbija keskmisest pesukogusest (ref. JRC109033 EUR 28809 EN)

4 KAMBRI TÄIELIK PAINDLIKKUS

Pesuainesahtel võimaldab lihtsalt valida nii automaatse kui manuaalse pesuaine väljastamise kui ka pulbri ja vedela pesuaine vahel. Neli suurt kambrit muudavad kasutamise, täitmise ja puhastamise mugavaks.

1. Peamine kamber pesuvahendile
2. Kamber pesupehmendajale
3. Manuaalselt täidetavad kambrid, mida saab kasutada erihooldust vajavate riiete pesemisel – näiteks valgetele, mustadele või membraane sisaldavatele rõivastele mõeldud pesuvahendite lisamiseks.

Täiendavad konfiguratsioonid on kirjeldatud rakenduses.

EI LIIGA PALJU EGA LIIGA VÄHE – TÄPNE JA ÕIGE RÕIVAHOOLDUS

Liiga palju või liiga vähe pesuvahendit võib riideid kahjustada, kuid AutoDose doseerib iga pesukorra jaoks täpselt õige koguse. Kui hoolitsete oma puuvillaste lemmikrõivaste eest igal pesukorral, kestavad need kauem.

3 KORDA KAUAKESTVAM KAITSE REBENEMISE VASTU*

Pesuvahendi üleannustamine kahjustab aja jooksul riidekiude nii, et need kuluvad kiiremini. Tänu meie tehnoloogiale on puuvillased riided kaitstud tuhmumise, kokkutõmbumise ja enneaegse kulumise eest.

*Rõivaste rebenemise test sooritati jõudu rakendades. Puuvillane kangas pesti 30° vees. Sooritati 30 pesu Electrolux AutoDose funktsiooniga vs 10 pesu konkurendi automaatselt doseeriva masinaga

HOIDKE VALGED RIIDED SÄRAVANA

Pesuvahendi aladoseerimine muudab valge kanga lõpuks halliks, kuna see ei saa ühelgi pesukorral täielikult puhtaks. Usaldage meie AutoDose tehnoloogiat – igal pesukorral on tagatud täpselt õige kogus pesuainet ja -pehmendajat.

MY AEG CARE RAKENDUSEGA ON KÕIK VEELGI LIHTSAM

Nautige täielikku kontrolli käepärase My AEG Care rakendusega. Reguleerige seadeid, hallake AutoDose funktsiooni ja saage teavitusi telefonile ka liikvel olles – nõnda ei saa pesuvahend mitte kunagi ootamatult otsa.

person looking at My AEG Care app in mobile