WiFiga ühenduvus

WiFiga ühenduvus

Tere tulemast AEG nutikasse koju

Meie WiFiga ühendatud seadmete valikuga keskendume tarbijatele ainulaadsete kogemuste loomisele, olgu selleks siis maitsvad retseptid ja juhised toiduvalmistamise järgmisele tasemele viimiseks või näpunäited ja kohandatud rõivastehooldus, et hoida teie riided kauem värsked. AEG rakenduste abil saate jälgida, seadmeid distanstilt juhtida,, häälkäsklusi anda, pilte vaadata ja ka muud. 

Mees tahvelarvutist naisele ahju näitamas

NUTIKAS WiFiGA ÜHENDATUD KODU

Nutikad seadmed parendavad teie igapäevaste toimingute kogemust ja mugavust. Tulemus on värskem, puhtam ja maitsvam - väiksema vaevaga.

Tutvuge meie WiFiga ühendatavate seadmete valikuga - vaevatult nutikama kodu nimel.

Köök

Nautige maitsvamat toitu, saades My AEG-rakenduse abil oma seadmetest maksimum. Laiendage oma kulinaarset silmaringi auruahjuga. Lisaks saate oma seadmed hõlpsalt registreerida, leida kohandatud teavet ja teenuseid, võtta ühendust AEG-ga, alla laadida kasutusjuhendeid ja muudki.

 

Pesuhooldus

Kogege kohandatud pesuhooldust, ühendades pesumasinad rakendusega My AEG Care ning saage kasu AEG asjatundlikkusest. Seadistage kohandatud programme eemalt, hankige oma rõivastele tsüklite soovitusi ja saage märguandeid, kui teie pesu on valmis. Kohandatud pesuhooldus on teie jaoks käeulatuses.

Intelligentsed lahendused meie nutikate köögiseadmetega

Saage maksimaalne tootekogemus, ühendades oma AEG-seadmed rakenduse abil. Meie nutikad tooted muudavad teie igapäevased toimingud nii lihtsamaks kui ka mugavamaks.

Hallake oma seadmeid kaugjuhtimisega, uurige meie erinevaid partnereid, nagu Google Assistant, Innit ja Smarter, ning hankige isikupärastatud abi - kõike rakenduse My AEG Kitchen abil

Nutika köögi lugu

Kui valite AEG, ostate mitte ainult seadme. Meie uuenduslikud rakenduse funktsioonid aitavad teil saavutada suurepärase maitse ja aitavad teid kulinaarsetel rännakutel.

 Ammutage inspiratsiooni ja küpsetage täiuslikult, leides retsepte ja laiendades oma toiduvalmistamise repertuaari. Saate oma nutika köögiseadme ühendada rakendusega Innit ja kasutada Google'i assistendi hääljuhtimist näiteks siis, kui käed on määrdunud.

Planeerige ja säilitage nutikama FridgeCam külmkapiga - saate alati teada, mis teie külmikus on ja millal asjad halvaks lähevad. Pole enam arvamist ja toitu läheb vähem raisku.

My AEG Kitchen-rakendus

Hingerahu tagamiseks AEG-seadme omamisel laadige alla rakendus My AEG Kitchen. Sealt leiate kasutajasõbralikud juhendid, mis muudavad toote kasutussevõtu ja registreerimise vaevatuks. Rakendus töötab ka teie seadme laiendusena, abistades teid kaugelt jälgimise ja juhtimisega ning oma lemmikretseptide korrastamisel.

Võtke oma nutikast kodumasinast maksimaalne ja nautige.

LAADIGE ALLA MY AEG KITCHEN APP

Teie seadme hääljuhtimine

Nautige Google Assistanti  abil oma AEG seadme käed-vabad juhtimist.

Võtke oma seadmest kõik ühendades see meie partneritega

Avastage pingutusteta toiduvalmistamise kogemus koos meie usaldusväärsete partneritega.

MY AEG CARE-RAKENDUS

Kogege kohandatud riidehooldust, ühendades pesuseadmed rakendusega My AEG Care. Ja kasutage AEG asjatundlikkust kõikjalt. Seadke kohandatud programme eemalt, hankige oma rõivastele pesusoovitusi ja saage märguandeid, kui teie pesu on puhas. Kohandatud pesupesuhooldus käeulatuses.

LAADI ALLA MY AEG CARE-RAKENDUS

PESUHOOLDUSE NÕUANDJA

Care Advisor - pesuhoolduse nõuandja - soovitab igale rõivale optimaalseid programme, isegi sellistele õrnadele kangastele nagu vill ja siid. Sisestage kanga tüüp, värv ja määrdumisaste ning rakendus kohandab tsüklit. Seejärel edastab see seadmele käsu käivitada pesutsükkel. Kohandatud hooldus erakordsete tulemuste saamiseks.

AUTODOSE

Kogege pesuaine doseerimise täpsust AutoDose'i ja My AEG Care-rakenduse abil. Kohandage seadeid, valige automaatne või käsitsi doseerimine ning saage mõrguandeid, kui pesuvahend on otsakorral. Täielik mugavus pesupesemisel - uutmoodi pesu.

KAUGELT JUHTIMINE

Hallake pesuseadmeid kõikjalt, rakenduse My AEG Care abil.

Selle pilvühenduvus võimaldab valida programme, saada märguandeid, määrata algusaegu ja kontrollida pesupesemise edenemist. Kõike nutitelefonist.

KKK

Kas teil on küsimusi rakenduse My AEG Care või meie ühendatud seadmete kohta või vajate abi oma WiFi-võrgus ühenduse loomisel? Vaadake meie KKK-d, et saada vastuseid levinumatele küsimustele. Kas soovite rakenduse My AEG Care ja sellega ühendatud seadme kasutamist alustada? Laadige alla meie lühijuhend ja ühenduge.

 

NÕUDED

  • Apple: telefon või tahvelarvuti. Minimaalne iOS 10.0 või uuem
  • Android: telefon või tahvelarvuti: vähemalt Android 7 või uuem
  • Wi-Fi: 802,11 b / g / n @ 2,4 GHz Interneti-ühendusega WEP, WPA või WPA2 AES / TKIP abil.
  • Veenduge, et signaali tugevus on seadme paigaldamise kohas piisavalt tugev.
  •  
    Kui see on Wi-Fi ruuterist kaugel, võib vaja minna võrgupikendust.