WiFiga ühenduvus

Tere tulemast AEG nutikasse koju

Meie WiFiga ühendatud seadmete valikuga keskendume tarbijatele ainulaadsete kogemuste loomisele, olgu selleks siis maitsvad retseptid ja juhised toiduvalmistamise järgmisele tasemele viimiseks või näpunäited ja kohandatud rõivastehooldus, et hoida teie riided kauem värsked. AEG rakenduste abil saate jälgida, seadmeid distanstilt juhtida,, häälkäsklusi anda, pilte vaadata ja ka muud. 

Mees tahvelarvutist naisele ahju näitamas

NUTIKAS WiFiGA ÜHENDATUD KODU

Nutikad seadmed parendavad teie igapäevaste toimingute kogemust ja mugavust. Tulemus on värskem, puhtam ja maitsvam - väiksema vaevaga.

Tutvuge meie WiFiga ühendatavate seadmete valikuga - vaevatult nutikama kodu nimel.

Köök

Nautige maitsvamat toitu, saades My AEG-rakenduse abil oma seadmetest maksimum. Laiendage oma kulinaarset silmaringi auruahjuga. Lisaks saate oma seadmed hõlpsalt registreerida, leida kohandatud teavet ja teenuseid, võtta ühendust AEG-ga, alla laadida kasutusjuhendeid ja muudki.

 
Uurige lähemalt

Pesuhooldus

Kogege kohandatud pesuhooldust, ühendades pesumasinad rakendusega My AEG Care ning saage kasu AEG asjatundlikkusest. Seadistage kohandatud programme eemalt, hankige oma rõivastele tsüklite soovitusi ja saage märguandeid, kui teie pesu on valmis. Kohandatud pesuhooldus on teie jaoks käeulatuses.

Uurige lähemalt

Kodukeskkond

Tulge koju täiesti puhaste põrandate juurde - robot-tolmuimeja töötab täiesti iseseisvalt. 3D Vision Systemi ja võimsate liitiumakude kasutamine teeb teie kodu puhtaks ka kõige raskemini ligipääsetavates piirkondades. Avastage robottolmuimeja, mille tehnoloogia on nii arenenud, et see tõstab teie puhtuse standardeid.

Uurige lähemalt

Intelligentsed lahendused meie nutikate köögiseadmetega

Saage maksimaalne tootekogemus, ühendades oma AEG-seadmed rakenduse abil. Meie nutikad tooted muudavad teie igapäevased toimingud nii lihtsamaks kui ka mugavamaks.

Hallake oma seadmeid kaugjuhtimisega, uurige meie erinevaid partnereid, nagu Google Assistant, Innit ja Smarter, ning hankige isikupärastatud abi - kõike rakenduse My AEG Kitchen abil

Nutika köögi lugu

Kui valite AEG, ostate mitte ainult seadme. Meie uuenduslikud rakenduse funktsioonid aitavad teil saavutada suurepärase maitse ja aitavad teid kulinaarsetel rännakutel.

 Ammutage inspiratsiooni ja küpsetage täiuslikult, leides retsepte ja laiendades oma toiduvalmistamise repertuaari. Saate oma nutika köögiseadme ühendada rakendusega Innit ja kasutada Google'i assistendi hääljuhtimist näiteks siis, kui käed on määrdunud.

Planeerige ja säilitage nutikama FridgeCam külmkapiga - saate alati teada, mis teie külmikus on ja millal asjad halvaks lähevad. Pole enam arvamist ja toitu läheb vähem raisku.

My AEG Kitchen-rakendus

Hingerahu tagamiseks AEG-seadme omamisel laadige alla rakendus My AEG Kitchen. Sealt leiate kasutajasõbralikud juhendid, mis muudavad toote kasutussevõtu ja registreerimise vaevatuks. Rakendus töötab ka teie seadme laiendusena, abistades teid kaugelt jälgimise ja juhtimisega ning oma lemmikretseptide korrastamisel.

Võtke oma nutikast kodumasinast maksimaalne ja nautige.

LAADIGE ALLA MY AEG KITCHEN APP

Teie seadme hääljuhtimine

Nautige Google Assistanti  abil oma AEG seadme käed-vabad juhtimist.

Lugege lähemalt

Võtke oma seadmest kõik ühendades see meie partneritega

 

Avastage pingutusteta toiduvalmistamise kogemus koos meie usaldusväärsete partneritega.

Lugege rohkem