Avastage hooldus

TEIE ELUSTIILI JAOKS. ESITAGE VÄLJAKUTSE OOTUSPÄRASELE

Imetlege AEG uhiuute kaasaegsete pesumasinate, trummelkuivatite ja pesumasin-kuivatite disaini! Lisaks avastage uuesti nende seadmete võimalused. Oleme täiustanud tehnoloogiat, mida te nii kõrgelt hindate, et pakkuda teile oma lemmikriiete eest hoolitsemisel veelgi erilisemat kogemust.

Peske meie AutoDose tehnoloogia või UniversalDose sahtli abil lihtsamalt ja tõhusamalt, kaitstes kangaid ja säästes automaatsete pesuainekoguste abil. Pesuaine kogus arvutatakse täpselt teie pesu koguse põhjal – oletada ja ära arvata pole vaja.

Meie AbsoluteCare® soojuspumbatehnoloogia puhul võite olla kindel, et isegi villased, siidist ja välisrõivad on pesemise ja kuivatamise ajal hoolikalt kaitstud.

Meie tippmudelite 3DScan-tehnoloogia tuvastab täpselt teie pesu niiskustaseme, nii et kõik kuivab ühtlaselt – isegi suletekid ja -joped.

Meie SensiDry®-tehnoloogiaga pesumasinkuivatid säästavad energiat ja vett – iga tsükli jooksul, olgu tegu pesemise või trummelkuivatusega.

TÄITKE NII PALJU, KUI MEELDIB

Uutesse AEG pesumasinatesse on integreeritud uusim tehnoloogia pesuvahendite doseerimiseks ja lahustamiseks. Valige kas AutoDose või UniversalDose.

Nutikad AutoDose andurid arvutavad välja igaks pesukorraks vajaliku pesuaine ja -pehmendaja täpse koguse. Kuni 60%* vähem pesuainet ja harvem pesemine kaitsevad kangaid, nii et te ei pea muretsema, et teie lemmikriided kuluvad enneaegselt.

UniversalDose – ainulaadne PODS®-i sahtel, kus kohandatud veejoad pehmendavad ja lahustavad need täielikult. See aktiveerib kapslid 60% kiiremini kui trumlisse asetamine.

* Põhineb sisemise testimise meetodil, 2 kg pesuaine koguse mõõtmine AutoDose’iga ja prognoositav keskmine käsitsi kasutatud kogus.

KUIVATA ISEGI KÕIGE ÕRNEMAID KANGAID OHUTULT

Laitmatult kuivatatud riided, millel on vähem kortse meie A++ ja kõrgema klassi trummelkuivatitega.

AEG värskelt välja töötatud trummelkuivatites on AbsoluteCare® soojuspumba tehnoloogia. Trumli täpne liikumine ja temperatuuri juhtimine tagavad õrnade kangaste kaitse. See süsteem kaitseb villa ja siidi kokkutõmbumise eest. Taastab välisrõivaste vett hülgavad omadused.

3DScan tehnoloogia tagab kuivatamise maksimaalse täpsuse ja põhjalikkuse. See tuvastab niiskustaseme ka sügaval pesu sees. Võite olla kindel, et kogu teie pesu, sealhulgas sulejoped ja suletekid, kuivatatakse põhjalikult ning jäävad kohevaks ja soojaks.

PESEMINE JA KUIVATAMINE ÜHES SEADMES

Säästke ruumi ning nautige kõiki pesumasina ja kuivati eeliseid ühes seadmes.

Ainulaadse soojuspumbaga AEG pesumasinkuivati sisaldab uuenduslikku SensiDry® tehnoloogiat, mis säästab võrreldes teiste seadmetega kuni 40% energiat ja vett tsükli kohta.

Programmiga NonStop 3 h/3 kg pestakse ja kuivatatakse kuni 3 kg pesu kõigest 3 tunniga. Kandke oma lemmikriideid kohe – pärast ühte ilma pausideta pesu- ja kuivatustsüklit.