Avastage

Nõudepesumasinad

Esimene turul

Esmakordselt saate mugavalt nõusid masinasse panna ja välja võtta

AEG ComfortLift nõudepesumasin

Uuel tasemel õrnus

ComfortLift nõudepesumasin on esimene seade, millel on mugav alumist korvi ülestõstev mehhanism. Nii on nõude masinassepanek ja väljavõtmine lihtsam, sest kummardada pole vaja. ComfortRails libistab korvi sujuvalt, ilma nõusid kliristamata.

 • Satelliit-pihustikonsool
  1
  Vesi jõuab igasse soppi

  Tänu satelliit-pihustikonsoolidele jõuab vesi nõudepesumasina igasse soppi, tagades tõhusa pesu ja loputuse.

 • Õrnad klaasid
  2
  Saavutage parim kaitse

  Hoidke oma klaase kindlalt ja turvaliselt paigal. SoftGrips kaitseb ka teie kõige õrnemaid klaase mõranemise ja kriimustuste eest.

 • AEG ComfortLift nõudepesumasina pehme sulgurmehhanism
  3
  Alati nõude vastu õrn

  ComfortRails libistab korvi õrnalt oma kohale ilma igasuguse taldrikuklirinata.

Auhinnatud disain

ComfortLift® nõudepesumasinad on kombinatsioon auhinnatud disainist ja uusimast tehnoloogiast. Meie innovatiivne ja ainulaadne tõstemehhanism, mis võimaldab alumist nõudekorvi üles kasutaja poole tõsta, on saanud prestiižika iF kuldse disainiauhinna.

AEG SoftGrips ja SoftSpikes hoiavad õrnu klaase paigal

Parim hoolitsus klaaside eest

Šampanjat tuleb serveerida parimatest klaasidest. Nii nagu spetsiaalne klaasiprogrammgi, hoiab ProClean™ õrnalt kõiki klaase SoftGrip'i kummist klambrite abil paigal. See hoiab neid kohalt liikumast, kusjuures kummist SoftSpikes® pakub lisatuge. ProClean™ on hinnaliste klaaside pesemiseks alati parim valik.

Loomulik kuivatus

AirDry võimaldab teil kindel olla, et nõud on alati täiesti kuivad. Meie ProClean™ nõudepesumasinas kasutatav uus tehnoloogia kasutab loomulikku õhuvoogu, et nõud kuivaksid täielikult. 10 minutit enne tsükli lõppu avaneb uks automaatselt, lastes õhul seadmes ringi käia. Nii hoiate kokku aega ja energiat ning teie nõud saavad täiesti kuivaks.

AEG klaasipesukorv hinnaliste šampanjaklaasidega

Auhinnatud kaitse

Nüüd võite nõudepesumasinas julgelt pesta ka oma väärtuslikke klaase. Meie auhinnatud klaasidekorv mahutab 8 klaasi, mis püsivad pesutsükli ajal kindlalt paigal tänu pehmetele painduvatele hoidikutele. See nõudepesumasina põhja mugavalt paigutatav korv on kohandatav eri suuruses klaaside jaoks. Nii on teil kristallsäravad klaasid alati käepärast ja te võite kindel olla, et selles nõudepesumasinas on need hästi hoitud.

Veel meie nõudepesumasinate eeliseid

Rohkem ruumi ja paindlikkust

ProClean™ tuleb toime ka suurimate pidusöökide nõudega. XXL-suurusesse seadmesse mahub kuni 15 nõudekomplekti, mis on suurim saadaolev maht. Pole tähtis, kas olete võõrustanud rohkesti külalisi või lihtsalt kasutanud suuri nõusid – see masin saab kõigega hakkama. Lisaks ei võta ta köögis rohkem ruumi.

Säravpuhas veiniklaas ja pannide komplekt

Täiustatud programmid

AEG nõudepesumasinad saavad hakkama erinevate nõudehulkadega, mis kõik vajavad erinevat pesutugevust. Meie ProClean™ sarjal on täiustatud sensorfunktsioon Sensorlogic, mis kasutab kaht sensorit nõude suuruse ja määrdumisastme hindamiseks. Seejärel kohandab masin valitud programmi nii, et see vastaks laaditud nõude täpsetele vajadustele.

Suurepärane pesu, pool veekogust

Suurepärased pesutulemused vaid poole veekogusega, kui võrrelda tavalise nõudepesumasinaga. Uus WaterSave süsteem kujutab endast kõige veetõhusamat saadaolevat veesüsteemi turul. Igast tsüklist jäetakse veidi vett alles, mida kasutatakse järgmisel korral eelpesufaasis. ProClean™ säästab 2100 liitrit vett aastas võrreldes tavalise nõudepesumasinaga – see teeb 12 vannitäit vett.

AEG ProClean eriti vaikne programm

Vaikus on kuldne

Meie ProClean™ nõudepesumasinad täiustavad teie elu sellesse vahele segamata. Ülivaikne pesuprogramm Extra Silent, mis tekitab ainult 37 dB müra, teeb neist oma klassi kõige vaiksemad masinad. See tähendab meeldivat müravaba õhtusööki või klaasikest veini. Meie tehnoloogia Time Beam aga kuvab põrandale punase kiire, mis ütleb teile, millal masin töötab ja millal töö valmis saab.