Avastage

Jahutamine

Loomuliku värskuse säilitamine

Meie TwinTech jahutussüsteem jälgib, et kõiki parimaid looduslikke maitseid säilitataks õigel temperatuuril. Alates lehtkapsast kuni kurgini püsivad kõik köögiviljad kauem värsked. Lehed on kõvemad, õunad krõmpsumad ja kõik on maitsvam. Mahukas sahtel mahutab kõik teie ostetud värsked tooted, sest ruumi on piisavalt.

TwinTechi jahutussüsteemiga seadetes töötavad külmik ja sügavkülmik iseseisvalt, et tagada seadmes parimad temperatuuri- ja niiskustingimused

TwinTech® teeb kõigi toiduainete parimates tingimustes säilitamise lihtsaks.

ProFresh külmik-sügavkülmik

Loomulike maitsete tipp

Kaitske maitseid, unustage külmutamine. Kasutage AEG TwinTech+ süsteemi ja hoidke värsked ja külmutatud tooted tipptasemel. Süsteem hoiab temperatuuri ja niiskustaset kõikumise eest, jättes teie külmiku härmatisevabaks ja toidu kvaliteetseks. Puu- ja köögivili jääb värske, krõmpsuv ja maitsev. Liha ja kala säilitavad oma esialgse värskuse.

Sobib igaühe maitsega

Kasutage CustomFlex® modulaarset hoiusüsteemi ja kohandage külmik vastavalt oma soovidele. Külmiku uksesektsioone saab muuta ja liigutada vaid mõne sekundiga, pakkudes teile sel moel ülimat paindlikkust. Ürtide klambrid. Läbipaistvad juustukarbid. Turvalised riiulid piimatoodetele, kastmetele ja muule. Organiseerige külmiku säilitusvõimalusi nii nagu teile meeldib ja saavutage rohkem ruumi.

Kui hoiate liha ja kala 0 kraadi juures, säilib see kuni 3 päeva kauem kui tavalise külmkapitemperatuuri juures.

Täpne jahutus tagab parimad tulemused

Õnnestunud õhtusöök saab alguse parimast toorainest. Liha ja kala maitsevad kõige paremini siis, kui neid on hoitud kindlal temperatuuril – 0 kraadi ümber. Meie külmik-sügavkülmutitel on selle jaoks spetsiaalne nullkraadi-sektsioon, kus teie toiduained säilivad täpselt vajalikul temperatuuril. Nii võite nautida värskeimat kala ja liha ja tunda rõõmu parimast maitsest.