Avastage

Induktsioonpliidid

Lusikatäis võid pliidipinnal podiseva tomatikastme kõrval

Jahedam pind, turvalisem köök

Meie nutikas induktsioontehnoloogia kuumutab nõusid ja neis olevat toitu ja ei midagi muud. Nõusid ümbritsev pliidipind jääb jahedaks. Seega ei kõrbe pliidil midagi sisse ja sile ning tasane pind ei lase mustusel kuhugi kinni jääda. Pliit hakkab kuumenema alles siis, kui te asetate selle pinnale nõu. Seega ilma nõuta ei kuumene midagi.

AEG induktsioonpliidil potis sulav šokolaad

Täpne kuumus, imelised tulemused

Saavutage lihtsal viisil professionaalsed tulemused. AEG induktsioonpliidi juurde kuulub mugav liugur, mille abil saate kuumuse taset muuta vaid hetkega. Mõnusalt krõbeda pinnaga lõhe õnnestub sama hästi nagu sulatatud, sametine šokolaad.

Võrdlev pilt, kuidas AEG induktsioonpliit kuumeneb kiiremini ja popkorn valmib rutem kui teistel pliitidel

Kiirem kui mistahes teine pliit

Induktsioonpliidid kuumenevad teistest pliitidest rutem, võimaldades teil ka oma toiduvalmistamist kiirendada. Meie induktsioonpliitidel on tundlikud puutenupud, mis muudavad jaheda pinna hetkega kuumaks ja vastupidi. Võite kindel olla, et kõik teie gurmeeroad saavad tulelt võetud kohe, kui need valmis on.

Meie muud induktsioonpliidid

Juurviljad valmimas grillplaadil

Kiire ülevaade, täpne juhtimine

MaxiSense® Combi induktsioonpliidiga on teil vabadus kasutada mis tahes suuruses nõusid. FreeZone oskab end alati kohandada – pole vahet, kas valmistate suures potis hautist või väiksemas kastrulis juurvilju. Suurelt näidikult näete kõike, mis pliidil parasjagu toimub, sealhulgas nõude paigutust ja nende all oleva kuumuse taset. See annab teile kõige üle täpse kontrolli.

 AEG MaxiSense Pure induktsioonpliit
Kerge puhastada

MaxiSense® Pure'i sile pind teeb puhastamise kiireks ja lihtsaks

Stiilne The MaxiSense® Pure pliit

Sile, stiilne pind

Tooge oma kööki veidi siledat ja sujuvat ilu. Teie tööpinda täielikult sulanduv MaxiSense® Pure paistab silma alles siis, kui te sinna midagi asetate. Kaasaegsed punased LED-pliidinupud ja keedualad on nähtavad vaid siis, kui te seda soovite. Seega on teie köögitööpind muul ajal stiilselt tagasihoidlik.

Eri suurusega nõud erinevatel temperatuurivalikutel

Valikud igaks juhtumiks

Alates pidusöökidest kuni argiste õhtusöökideni võite te süüa teha nii, nagu soovite. See pliit on ideaalne valik kõigile pottidele, pakkudes suurepäraseid tulemusi tänu ühtlasele kuumusele. Kohandage oma küpsetusala ja liitke kuni 4 ala üheks, et kasutada ära suurem osa saadaolevast pinnast. FlexiBridge teeb keerukama, mitmes nõus toiduvalmistamise lihtsaks.

Veel induktsiooni eeliseid

 • Veenõu keemas AEG induktsioonpliidil
  1
  Kiirem kuumus

  PowerBoost-nupuga saate vee kiiremini keema. Ideaalne lahendus, kui samal ajal on vaja näiteks liha praadida.

 • Naine kasutamas MaxiSense Combi induktsioonpliidi juhtpaneeli
  2
  Toiduvalmistamine ootele

  Ärge laske katkestustel toidu valmimist häirida. Vajutage peatamiseks "stop and go", vajutage uuesti ja jätkake.

 • Õhupuhastiga AEG hob2hood abil juhtmevabalt suhtlev pliit
  3
  Käed-vabad õhupuhasti

  Hob2Hood juhib automaatselt õhupuhasti tööd, olenevalt sellest, mida te pliidil valmistate.

Diagramm, mis näitab temperatuuri muutumist säriseval pannil, kus on liha ja juurviljad, kui seda libistatakse PowerSlide'il

Keemiselt soojashoidmisele

Kasutage täpset temperatuurijuhtimist ja saavutage parimad võimalikud maitsed. PowerSlide võimaldab teil toitu ühelt keeduväljalt teisele libistades seda keeta, kuumutada või soojas hoida. Valige mõni eelmääratud tase või määrake ise uus. Nüüd võite saavutada profikokale sarnaseid tulemusi, sest võite oma toidu valmimist täpselt reguleerida.

Küpsetamine segamatult

Kui saate 100% oma tähelepanu koondada, võite saavutada ideaalse toidu. Meie uusimad pliidid kaasavad ise õhupuhasti, vabastades teid ühest lisaülesandest. Õhupuhasti lülitub ise sisse ja reguleerib tõmbekiirust vastavalt valmivatele roogadele. Keemine suurendab tõmbekiirust, hautamine aga vähendab. Lisaks võite tõmmet reguleerida ka pliidi näidikult.

Valik moodsaid eri suuruses potte ja panne

Kas minu pann sobib induktsioonpliidile?

Suurem osa kaasaegseid potte sobivad ka induktsioonpliidile. Hea valik on nii teras-, malm- kui emailnõud. Kui te pole päris kindel, kas teie nõud induktsiooniga töötavad, võite seda katsetada magneti abil. Kui magnet jääb nõu põhja külge kinni, siis ta sobib. Koostöös profikokkadega oleme välja töötanud parimad induktsioonpliidinõud – Mastery Collectioni. Sobivad kõikidele, kuid eeskätt induktsioonpliitidele.