Avastage

Õhupuhastid

Toit valmimas AEG induktsioonpliidil, samas kui AEG õhupuhasti eemaldab liigset auru

Tagasihoidlik või julge. Valik on teie.

Kõik meie õhupuhastid eemaldavad köögist kiirelt aurud ja lõhnad. Kuid sellega sarnasused piirduvad. Valige õhupuhasti vastavalt oma maitsele – valige julge disainiga Décor, näiteks Skylight (vt pilti), või hoopis tagasihoidlikuma joonega mudel Discreet.

Looge oma köögis parim õhkkond

Looge õige atmosfäär

Maitsed. Viimistlus. Hõrgutised. Toiduvalmistamine on nauding. Tekitage toitude loomiseks sobivaim atmosfäär – kasutage vaikset abilist SilentTech'i. LED-tuled heidavad teie tööpinnale sooja valgust ning kui olete töö lõpetanud, puhastab Breeze-funktsioon vaikselt õhu, et tagada köögis veelgi mõnusam atmosfäär.

Värskem köök, käed-vabad

Kui olete toiduvalmistamisega väga ametis, hoiab meie käed-vabad režiimiga õhupuhasti köögi vaevata puhta ja värskena. Hob2Hood-funktsioon reageerib kohe, kui pliidil midagi juhtub, käivitades automaatselt ventilaatori ja reguleerides seda vastavalt vajadusele. Võimas mootor eemaldab aurud ja suitsu kohe, kui need tekivad.

Pann valmivate mereandidega

Võimsus, millele võite loota

Tänu suure jõudlusega õhupuhastitele võite nautida värsket õhku kohe, kui toiduvalmistamine on lõppenud. Nutikas filtreerimine tagab selle, et rasv ei kogune seadmesse, halvad lõhnad eemaldatakse kiirelt ning puhastamine on lihtne. Detailid on olulised – iga päev.

Stiilne, sujuva joonega disain sobib igasse kööki

Minimaalset hooldust vajav ning hõlpsalt puhastatav sile pind

Elegantse puldiga saate valida täpselt sobiva tõmbetaseme

Hob2Hood kohandab tõmmet automaatselt vastavalt pliidil valmivale roale

Tõhus tõmbevõimsus ka suuremates köökides

Pika kasutuseaga tänu roostevabast terasest rasvafiltrile

Lõhe induktsioonpliidil küpsemas; õhupuhasti eemaldab liigse auru
Kõige laiem valik

Ehkki valik on lai, on õige Hob2Hood kombinatsiooni leidmine lihtne

Stiilne AEG õhupuhasti

Sinu köök, sinu stiil

Nautige mugavat Hob2Hood-tõmmet just teile sobivas stiilis. AEG tootevalik on turul saadaolevate sarnaste seadmete seas kõige rikkalikum. Meie ühendatud pliitide ja õhupuhastite laiast valikust leiate just oma köögi stiilile ja sobivatele funktsioonidele vastava kombinatsiooni. Ilma mingite kompromissideta.

AEG õhupuhasti altvaade, kus on näha õhupuhasti filter.

Aastaringne värskus

Nautige oma köögis puhast ja värsket õhku AEG Switch Hood'iga. Nüüd võite vaid ühe puudutusega ja ükskõik mis ilmaga valida kas tõmbe- või ringlussüsteemi. Suvel võite te niiske õhu oma köögiõhust eemaldada. Talvel võite aga valida õhuringlusrežiimi, mis hoiab sooja õhu sees ega suurenda teie küttearveid.

AEG ComboHob imamas auru kahelt pliidil olevalt pannilt

Köögi kujundamise vabadus

AEG uus ComboHob võimaldab teil oma kööki kujundada just nii, nagu te soovite. See induktsioonpliit ei vaja enda kohale traditsioonilist õhupuhastit. Õhupuhasti on juba pliidi sisse integreeritud. Lõpuks ometi saate oma köögi disainida täiesti ise.

AEG õhupuhasti filtrid

Õhupuhasti filtritest täpsemalt

Et hoida oma köögis õhku värskena aastaringselt, hoidke õhupuhasti filtrid korras. Rasvafiltrid peavad kinni lenduvad toiduosakesed, jättes õhu ja pinnad puhtaks. Söefiltrid eemaldavad aga lõhnad. Mõne õhupuhasti juurde kuuluvad puhastatavad ja korduvkasutatavad püsifiltrid, teised kasutavad vahetatavaid filtreid. Ükskõik, kummad te valite, puhastage või asendage neid regulaarselt.