Ostujuhised

Leidke enda jaoks parim ahi

RUUM JA ASUKOHT

Alustage mõõtmisest. Kõik ahjud vajavad vähemalt 60 cm laia ruumi, samas kui kõrgus võib olla erinev. Vaadake, milliseid ahjusid võite toodud kõrguste järgi valida:

60 cm – üks standardsuuruses ahi
45 cm – väiksemasse kohta mahtuvad kompaktahjud

Nõuanne: Võite säästa ruumi ilma funktsionaalsuses järeleandmisi tegemata. See kompaktne mikrolaineahi võimaldab teil küpsetada, grillida, soojendada või sulatada samal tasemel suuremate mudelitega.

MAHT

Kui teil on suur pere või teil käivad sageli külalised, läheb teil tõenäoliselt tarvis suuremat ahju, milles saaks suuri lõunasööke valmistada. Ahju mahtu väljendatakse liitrites.

70+ liitrit – sobiv valik neljaliikmelisele või suuremale perele
40 – 70 liitrit – parim valik kolme-neljaliikmelisele perele
35 – 40 liitrit – ideaalne valik ühele või kahele inimesele

Nõuanne: Valige mitme tasandiga ahi – tänu sellele saate ühekorraga valmistada mitut rooga.

TOIDUVALMISTAMINE

Kuidas teile meeldib kokata?

Aurutamine – auruahjuga viite oma köögikunsti uuele tasemele. Kuumus annab kuldse ja krõbeda pinna ning aur hoiab sisemuse niiskena. Tulemuseks on tõeliselt mahlakad liha-, kala ja köögiviljaroad ja hõrgud magustoidud.

Grillimine – ahi koos eraldi grilliosaga annab rohkem mänguvõimalusi ja on sobiv valik suuremate roogade valmistamiseks.

Küpsetamine – ventilaatoriga ahi võimaldab valmistada mitmesuguseid küpsetisi tänu kuumuse ühtlasele jaotumisele. Professionaalsete tulemuste ihkajale soovitame auruahju.

Kõik loetletud multifunktsionaalse auruahjuga saavutate kõik ülalkirjeldatu.

PUHASTAMINE

Säästke end ahju puhastamisest keemiliste puhastusvahenditega.

Isepuhastuvad ahjud -  – pürolüütiline ahi kuumeneb tasemeni 500°C, tuhastades kõik jäägid; tekkinud tuha võite lapiga eemaldada. 

Katalüütiline pind – Katalüütiline pind imab küpsetamisel tekkiva rasva ning muutub aktiivseks regulaarsel kuumutamisel 220°C. Rasv oksüdeerub, jättes maha puhta pinna.

Nõuanne: Sõrmejäljevaba pind näeb eeskujulik välja ja nõuab vähem puhastamist.

VALIGE OMA SEADE

Ükskõik, kuidas või kui paljudele inimestele olete harjunud süüa tegema – AEG-l on just teie jaoks sobivaim ahi.

AURUAHI

Küpsetage nagu professionaal. Auruahjud suudavad maitseid alles hoida, toidutekstuuri parandada ja krõbedust tekitada. Küpsetised kerkivad paremini, kana jääb mahlakam, köögiviljad säilitavad oma erksa värvi ja SousVide tehnoloogia viib teid täiesti uude küpsetusmaailma.