Avastage

Ühenduvus

Astuge kohanduvasse koju

Ühendage seadmed üksteisega lihtsalt ja turvaliselt ja saavutage kohandatud tulemus

Diagramm ühendatud molekulidega

Kus kõik kokku saab

Meie nägemus ühendatud kodust on asjade internet (IoT), kus seadmed omavahel suhtlevad, brändist või infrastruktuurist olenemata . Teie aga võite nautida tõrgeteta koostööd oma erinevate seadmete vahel. Olles AllSeen Alliance üks peamisi liikmeid, soovime me levitada laiahaardelist, tootjateülest ja avatud allikaga lahendust, et IoT-d arendada.

  • Ühilduvus

    AllSeen Alliance'i avatud allika projekt võimaldab kõiki IoT tooteid kasutada koos selliste platvormidega nagu iOS, Android ja Windows.

  • Turvalisus

    Projekt on suunatud asjade interneti turvalisemaks muutmisele – sealhulgas uusima turvakrüptograafia kasutamisele.

  • Innovatsioon

    Tõeliselt laiahaardeline asjade internet toob meie ellu tooted, mis kasutavad muude partnerite tehnoloogiat.

Stiilne köök parima AEG tehnikaga

Kõige internet

Meie soov on muuta asjade internet kõike hõlmavaks internetiks. Teie AEG seadmed töötavad sujuvalt koostoimes teiste toodetega, mida pakuvad meie partnerid organisatsioonis Alliance. Tänu sellele ei edendata mitte üksnes innovatsiooni, vaid teie seadmeid on põnevam kasutada ning lõpptulemused on paremad.

Diagramm, mis näitab, et AllSeen Alliance on ühenduses teie AEG köögiseadmetega
Kokk tahvelarvutis My AEG äppi kasutamas
Hoidke vajalik käepärast

Ühendage kõik oma koduseadmed üheainsa rakenduse abil

Käed-vabad õhutõmme

Toiduvalmistamiskogemuse parandamiseks ühendab Hob2Hood teie pliidi ja õhupuhasti. Pliit aktiveerib juhtmevabalt õhupuhasti ja reguleerib selle ventilaatori kiirust. Võimas tõmme praadimise ajal. Vaiksem tõmme madalal kuumusel keetmise ajal. Köögis on optimaalne keskkond, ilma et peaksite sõrmegi õhupuhasti poole tõstma.

Kokk My AEG rakenduse abil iPad-is süvenenult retsepte uurimas

Imeline retsept vaid koputades

Rakendage auru- ja sous vide-tehnoloogia My AEG rakenduse abil maitsete teenistusse. Saadaval on sajad retseptid – otsige eri maade köökide, dieetide, allergeenide või kapis leiduvate toiduainete järgi. Kasutage küpsetuskalkulaatorit ja leidke parim ahjuseade, tehke ja salvestage märkmeid, talletage lemmikuid või jagage neid sotsiaalmeedias.

Nutitelefon, mis näitab, kui lihtne on kasutada My AEG Care äppi

Hooldusjuhised vaid sõrmepuudutuse kaugusel

Võib olla raske leida ajakohaseid nõuandeid, kuidas hooldada õrnu kangaid või eemaldada plekke. My AEG äpist pääsete kohe ligi meie hooldusjuhistesse koondatud hooldusteabele ja rohkemgi. Nii saate hõlpsasti kätte teabe, kuidas pesta siidi, villaseid asju ohutult trummelkuivatada ning õueriideid kaitsta.