Avastage

Pesumasinad

SoftWater-tehnoloogia

Värvid säilitavad oma kirkuse pesust pesusse ja must ei muutu halliks

AEG 9000 seeria pesumasinad SoftWater-tehnoloogiaga

Väikese musta kleidi kaitseingel

AEG 9000 seeria pesumasinates kasutatav uuenduslik SoftWater-tehnoloogia eemaldab veest ained, mis võivad riiet kahjustada. Pesupulber seguneb veega paremini, tagades põhjaliku pesu ka madalatel temperatuuridel. Niisugune õrn töötlus jätab musta mustaks ja erksad värvid sama kirkaks kui siis, kui te rõivaeseme ostsite.

Pestud riided garderoobis rippumas

Kompromissideta hooldus

Kui räägime oma lemmikriiete hooldamisest, ei taha kompromissidest keegi kuulda. Meie 9000 seeria pesumasinad on loodud selleks, et saaksite põhjaliku 60-kraadise pesutulemuse vaid 30 kraadi juures. See kulutab vähem värve, nii et teie kirkad riided püsivad sellisena kauem.

OKOPower pesuprogrammi sümbol

Täiuslik puhtus vähem kui tunniga

Kiiretoimelise ÖKOMix tehnoloogiaga 8000 seeria pesumasinate juurde kuulub uus ÖKOPower pesuprogramm. Selle pikkus on vaid 59 minutit ja see tagab minimaalse energiatarbimise juures väga head pesutulemused.

ÖKOMix-tehnoloogia

Erinevalt teistest pesumasinatest tagatakse pesuaine ja pehmendaja 100% jaotumine

AEG 8000 seeria pesumasinad

Kaitske iga kiudu

Hooldage oma riideid õigesti ja säilitage nende uus ja värske ilme. AEG 8000 seeria ÖKOMix tehnoloogia segab pesuaine ja kangapehmendaja enne trumlisse jõudmist veega. See on esimene pesumasinatehnoloogia, mis jaotab pesuaine ja pehmendaja täiesti ühtlaselt. Selline ühtlane jaotamine tagab tõhusama puhastuse, sest nii pesuaine kui pehmendaja jõuavad riieteni alles siis, kui nad on täielikult aktiveeritud – tagades esmakordselt selle, et hooldatud saab iga riidekiud.

Sinine veekindel jakk
Animatsioon AEG pesumasinate ja kuivatite parimatest paaridest

Unistuste tiim

Ühendage AEG 8000 seeria pesusüsteemid ja nautige ÖKOMix tehnoloogia ja meie revolutsioonilise AbsoluteCare® süsteemi tõelisi eeliseid. Avastage õrn hooldus, mis sarnaneb eriti õrnade esemete käsitsi pesemisele ja lamekuivatusele. Ka õhku läbilaskvad ja vetthülgavad materjalid taastavad oma omadused, kui kasutate spetsiaalseid õueriiete programme. Värvid, tekstuurid ja kiud saavad kaitstud nagu ei iial varem.

Kuva 8000 seeria pesumasinad ja trummelkuivatid

Kas võin masinas pesta villaseid esemeid?

Võib-olla te arvasite, et mitte, kuid maailma juhtiv villa-asjatundja Woolmark on teisel arvamusel. Woolmark on meie masinaid katsetanud ja tunnistanud need villaste pesemiseks sobivaiks. Seega, kui märkate Woolmark Apparel Care silti, võite kindel olla, et selles masinas tohib julgelt pesta ka oma kõige õrnemat käsitsipestavat džemprit.

Meie pesumasinaseeriad

AEG uue pesuseadmete valikuga võite südamerahus pesta ka oma kõige õrnemaid riideid. Uue puhastuskogemuse taga on nii tarbijanägemus kui ka teadus. Revolutsiooniline hooldus kaitseb nii riidekiude, värve kui ka tekstuuri.

Võrdlev graafik, mis näitab AEG pesumasinate erinevaid omadusi

Hooldus iga vajaduse jaoks

 • ProSense® tehnoloogia sümbol
  Säästes vett ja energiat

  Meie 6000 seeria pesumasinate ProSense® tehnoloogia tuvastab automaatselt pesukoguse ja arvutab selle põhjal sobivaima pikkusega pesutsükli.

  Kuva AEG 6000 seeria

 • ProSteam® tehnoloogia sümbol
  Rasvavaba, lõhnavaba

  Meie ProSteam® tehnoloogiaga 7000 seeria seadmete juurde kuulub uus PlusSteam-funktsioon, mis kasutab riideid siluvat ja triikimist hõlbustavat auru. Esemed jäävad värsked ja lõhnavabad.

  Kuva AEG 7000 seeria

 • ÖKOMix tehnoloogia sümbol
  Põhjalikem puhtus

  Meie 8000 seeria seadmetes kasutatav ÖKOMix tehnoloogia on esimene, mis jaotab pesumasinas pesuainet ja kangapehmendit ühtlaselt, nii et need jõuaksid iga riidekiuni.

  Kuva AEG 8000 seeria

Vaevatu korrektsus

Veatu ja korrektne tulemus võib aega võtta, kuid ProSteam® tehnoloogia teeb selle ülesande lihtsamaks. Meie 7000 seeria pesumasinate juurde kuulub ka auruvärskenduse tsükkel. Selle funktsiooni abil saate oma õrnu riideesemeid kiiresti värskendada ja vähendada keemilise puhastuse külastusi.

Klassika, mida hoida

Teie garderoobi kuuluvate ja igapäevaselt kantavad klassikalised riided nõuavad erilist tähelepanu. 6000 seeria seadmetes kasutatav ProSense® tehnoloogia kaalub iga pesukoguse ja arvutab siis vajamineva aja-, vee- ja energiakulu. Nii vähendate kulumist ja saate põhjaliku puhtuse ilma riideid liigselt mehhaaniliselt töötlemata.

Ruumikas ja käepärane pesualus

Nutikas pesupesemine

Meie pesumasinatel ja kuivatitel on hulgaliselt funktsioone,mis aitavad teil minimaalse energia-, vee- ja ajakuluga riideid parimas vormis hoida. Kuid meie ekspertteadmised ei piirne üksnes esmaklassiliste seadmetega – me pakume ka tarvikuid, mida te parimate tulemuste saamiseks vajate. AEG pesualus on üks selliseid tarvikuid, mis vähendab teie tööd, sest tõstab masina pesu sissepanekuks ja väljavõtmiseks sobivale kõrgusele.