Avastage

Pesumasin-kuivatid

Sensidry® tehnoloogia

Meie SensiDry® tehnoloogia kannab hoolt kogu teie garderoobi eest, kasutades madalateks temperatuurideks ja trumli kontrollitud pööreteks sobivat soojuspumbatehnoloogiat. See annab teile kindluse, et riided püsivad parimas vormis ka pärast pidevat kandmist.

PROOVIGE: KUIV KUIVAKS

Pange masin hommikul täis ja tühjendage see pärast tööpäeva lõppu – võtke välja puhtad riided ja võitegi välja minna. Igas masinas on pese-ja-kuivata-režiim, mis lubab selles pesta ja kuivatada ilma katkestuseta – ilma kompromissideta.

DualSense® tehnoloogia

Meie DualSense® tehnoloogia kohandab masina programmi vastavalt pestavale pesule – olgu tegemist õrnade, villaste või õueriietega. Nii paksemad õueriided kui pehmed džemprid pestakse, kuivatatakse ja hooldatakse katkestuseta, masinast välja võtmata. Nautige integreeritud ja täieliku hoolduse mugavust.

ÕUERIIDED VAJAVAD ERILIST HOOLT

Ilma õige hoolduseta kuluvad õueriided kiiresti ja kaotavad oma funktsionaalsuse. DualSense® funktsioon aitab neid hoida ja taastada – veekindlusest õhku läbilaskvuseni. Tutvuge oma riiete kaitseseadmega.

ÖKOMix-tehnoloogia

AEG innovatiivne ÖKOMix tehnoloogia on esimene turul, mis segab pesuaine ja loputusvahendi veega enne trumlisse jõudmist. See tähendab, et need on aktiveeritud juba enne riietega kokkupuutumist ja valmistavad riided ette kõige põhjalikumaks pesuks ja ühtlaseks kuivatuseks.

KÕIGI KIUDUDE KAITSE

Pesuaine ja kangapehmendaja eelnev veega segamine tagab nende ühtlasema jaotumise ja iga riidekiuni jõudmise. See tähendab, et riiete kõik osad saavad hooldatud, põhjalikult pestud ja kaitstud ning ühtlaseks kuivatuseks ette valmistatud.

Woolmarki sinine

Meie DualSense® tehnoloogia hoolitseb ka käsitsipestavate villaste esemete eest. Nii pesu- kui kuivatustsüklil on Woolmark Blue sertifikaat, lubades turvalist hooldust käsitsipestavatele villastele vaid ühe katkematu tsükliga. Aitab käsitsipesust! Nautige integreeritud ja täieliku hoolduse mugavust.

◦ Woolmark Blue sertifikaat
◦ DualSense® tehnoloogia
◦ Pesu ja kuivatuse nonstop-programm (1 h/1 kg)