Avastage

Trummelkuivatid

8000 seeria

Meie 8000 seeria kuivatid on AEG tootevalikus kõige suuremad, mahutades kuni 9 kg pesu

AEG 8000 seeria kuivati

Villase džempri kaitseingel

8000 seeria trummelkuivatites võite nüüd kuivatada riideid, mida te varem ei kuivatisse panna ei tihanud. Meie Woolmarki sertifikaadiga trummelkuivatitel on unikaalne AbsoluteCare® süsteem – programm, mis juhib kuivatustrumli pöördeid ja temperatuuri eriti täpselt. Õrnu villaseid esemeid hoitakse trumli pöörlemise ajal lamedalt vastu trumli seina, imiteerides lamekuivatust. Teie džemprid säilitavad oma kuju ja tekstuuri ega tõmbu kokku.

Värskendage ja tugevdage

AEG's AbsoluteCare® süsteemi abil on teie välisriided kõigiks oludeks valmis. Trummelkuivatite kohta arvatakse, et need kahjustavad väärtuslikke materjale, kuid meie lähenemine on teistsugune. 8000 seeria juurde kuulub innovatiivne välisriiete programm, mis kasutab täpset aega ja temperatuuri, et taastada välisriiete veekindla membraani veekindlus paremini kui lihtsalt õhu käes kuivatades – omadus, mida võite usaldada.

Sama õrn kui loomulik kuivatus

Meie 8000 seeria AbsoluteCare® süsteemiga võite nüüd trummelkuivatada kõiki oma garderoobis olevaid rõivaid. See hoiab õrnu kiude eraldi, kuivatades neid madalal kiirusel ning tagades ka 100% siidesemete vormispüsimise, jättes need isegi siledamaks kui õhu käes kuivades.

Võrdlev pilt traditsioonilisest kuivatist ja SensiDry tehnoloogiast. SensiDry õhuvoog on jahedam ja laiem, et teie riideid kaitsta.
SensiDry® tehnoloogia

Kaitske riiete tekstuuri, kasutades ohutut ja energiat säästvat madalat temperatuuri

Sama hea kui uus

Mõned trummelkuivatid võivad teie riideid rikkuda. Mitte aga meie omad. AEG 7000 seeria trummelkuivatid kasutavad tõhusat SensiDry® tehnoloogiat, et kuivatada teie riideid ligi poole madalamal temperatuuril kui tavalised kuivatid. Täpsed andurid jälgivad kuivatustsüklit, et teie riided ei peaks kunagi kokku puutuma liigse kuumusega. Sel moel säilitavad teie riided pikema aja jooksul oma värske välimuse.

Kuva 7000 seeria trummelkuivatid

Lähivaade ProTex pehmele trumlile

Loodud kaitsma

Riiete kaitse pole lihtsalt järjekordne pesumasina funktsioon. See omadus kuulub nüüd meie trummelkuivatitte juurde. AEG 6000 seeria juurde kuulub ProTex pehme trummel, mille eriline pinnamuster parandab õhuvoolu teie riietele. Nii jäävad riided siledamad ega ole omavahel sõlmes. See on teie igapäevane kvaliteeditagaja.

Meie trummelkuivatite seeria

AEG uus pesuseadmete valik pakub trummelkuivateid, kus võite südamerahus kuivatada ka oma kõige õrnemaid riideid. Uue puhastuskogemuse taga on nii tarbijanägemus kui ka teadus. Revolutsiooniline hooldus kaitseb nii riidekiude, värve kui ka tekstuuri.

Diagramm, mis näitab AEG seeriate erinevusi

Hooldus iga vajaduse jaoks

 • ProSense® tehnoloogia ikoon
  Aja ja energia kokkuhoid

  6000 seeria trummelkuivatite ProSense® tehnoloogia kasutab täiustatud niiskus- ja temperatuuriandureid, mis reguleerivad kuivatusaega ja energiatarbimist vastavalt pesu kogusele.

  Kuva AEG 6000 seeria

 • SensiDry® tehnoloogia ikoon
  Turvaline, madalal temperatuuril kuivatus

  7000 seeria kombineerib kõiki ProSense® tehnoloogia aja- ja energiaeeliseid ning SensiDry® tehnoloogiat, mis on lihtne kuivatusprogramm kohandatud kuumusseadetega.

  Kuva AEG 7000 seeria

 • AbsoluteCare® süsteemi ikoon
  Täiuslik säilitamine

  8000 seeria hõlmab kõiki 6000 ja 7000 seeria tehnoloogiaid ning unikaalset AbsoluteCare® süsteemi. Täielik hooldus ka siid-, villastele ning õueriietele.

  Kuva AEG 8000 seeria

Mees värskeltpestud särgis

Igapäevase kvaliteedi säilitaja

Korduv pesemine ja kuivatamine võib kahjustada teie igapäevaselt kantavate lemmikriiete kiude. Meie 6000 seeria trummelkuivatite ProSense® tehnoloogia kasutab täiustatud niiskus- ja temperatuuriandureid, mis reguleerivad kuivatusaega ja energiatarbimist vastavalt pesu kogusele. Nii hoitakse kokku aega ja energiat; teie lemmikrõivaid ei kuivatata üle ning need säilitavad oma uue ilme ka pärast korduvat pesu.

AEG tornkomplekt

Tekitage lisaruumi

Paigutage trummelkuivati ilma mingite kinnitusteta turvaliselt pesumasina otsa ja nautige lisaruumi, mida see tornkomplekt teile annab. Komplekti juurde kuulub ka liugriiul, mis aitab teil pesu masinasse panna, värskelt pestud ja kuivatatud pesu välja võtta ning kokku voltida.