Tehnoloogia ja disaini uus koidik
Tehnoloogia ja disaini uus koidik

Tehnoloogia ja disaini uus päev

Revolutsiooniline uus lähenemine riidehoolduses on kohal. AEG innovaatiline lähenemine hõlmab nii tarbija ootusi kui ka teadussaavutusi ning viib pesupesemise täiesti uuele tasemele. Lõpuks ometi võite te südamerahuga masinas pesta ka oma kõige õrnemaid riideid, sest uus tehnoloogia kaitseb kiude, värve ja tekstuuri.

Naine kandmas õrnalt pestud siidipluusi

Lihtne innovatsioon, stiilne disain

Teid ootab ees pretsedenditu kogemus, kus kvaliteet ja tehniline täius kombineeritakse sujuva Saksa disainiga, et pakkuda teile enneolematut innovatsiooni. Meie uus pesuseadete sari pole mitte üksnes tooteuuendused. See hõlmab ka pesupesemise uuendusi. Sest AEG ideed on alati teistest ees.

Lähivaade stiilsele juhtpaneelile
 • Animatsioon, mis näitab uue pesumasina ja kuivati juurde kuuluvaid täiendavaid funktsioone
  1
  Täiuslikud paarid

  Pesumasina ja selle jaoks sobiva kuivati otsimisel pidage silmas disainisümmeetriat ja uusi hooldustehnoloogiaid.

 • Animatsioon stiilse turbiiniefektiga ümmarguses ukseavas
  2
  Esmaklassiline stiil

  Kumerad servad ja kvaliteetne ergonoomiline disain ning tugev metall – ka pesuseadmed võivad olla ilusad.

 • Animatsioon, mis näitab digitaalse juhtpaneeli sümmeetriat
  3
  Nutikad nupud

  Atraktiivne kasutajaliides, kus on lihtne navigeerida ja mis on väga kiire, võimaldab seadme täpset juhtimist.

Iga seeria unikaalne tehnoloogia

Iga pesumasina- ja trummelkuivatiseeria juurde kuulub kindel ja unikaalne tehnoloogia. Mida edasi, seda täiuslikumat riidehooldust see seeria pakub. Parimate tulemuste saamiseks tuleks valida samasse seeriasse kuuluv pesumasin ja trummelkuivati. Just selline kooslus tagab teile parima koduse riidehoolduse.

Meie pesumasinaseeriad

Avastage kõik pesumasinad

Must kleit enne ja pärast 30 pesu, ilma nähtava luitumiseta

Väikese musta kleidi kaitseingel

Uudne riidehoolduslahendus on meie uute AEG 9000 seeria pesumasinate kaudu ka teie päralt. Maailma esimene SoftWater tehnoloogiat ja ioon-filtrisüsteemi kasutav seade eemaldab veest karedad mineraalid, luues sel viisil puhta ja pehme vee. Pesuaine mõjub tänu sellele efektiivsemalt juba alates hetkest, kui ta trumlisse jõuab. Lõpuks võite te saavutada 60-kraadise pesutulemuse vaid 30 kraadiga, ilma värve pleegitamata.

Lähivaade 9000 seeria pesumasina juhtnupule
 • 6000 seeria ProSense® tehnoloogiaga
  6000 seeria ProSense® tehnoloogiaga

  Mutikad andurid tuvastavad automaatselt pesukoguse ning kohandavad vastavalt pesuaega ning vajalikku vee- ja energiakulu. Tänu sellele ei ole teie suur ega väike pesu kunagi ülepestud.

  Kuva 6000 seeria pesumasinad

 • 7000 seeria ProSteam® tehnoloogiaga
  7000 seeria ProSteam® tehnoloogiaga

  Vähendage triikimisele kuluvat aega ja saavutage 30% siledamad riided võimsa PlusSteamiga, mis lõpetab pesutsükli auruga, et riideid siluda, värskendada ja hooldada.

  Kuva 7000 seeria pesumasinad

 • 8000 seeria ÖKOMix tehnoloogiaga
  8000 seeria ÖKOMix tehnoloogiaga

  See on esimene pesumasinatehnoloogia, mis suudab pesuainet ja pehmendit nii ühtlaselt levitada, tagades sel moel õrnade kiudude parima võimaliku hoolduse ja puhastumise.

  Kuva 8000 seeria pesumasinad

Meie trummelkuivatite seeria

Avastage kõik trummelkuivatid

Võrdlus: kaks villast džemprit, üks on kortsus ja teine sile, hooldatud AEG AbsoluteCare® süsteemiga

Villase džempri kaitseingel

Kas te pole varem julgenud oma villaseid, siid- või õueriideid trummelkuivatisse panna? Nüüd võite trummelkuivatada kõike, mida te pesumasinas pesete, sest kohandatud programmid sobivad ka kõige õrnematele riietele. 8000 seeria trummelkuivatid koos AbsoluteCare® süsteemiga imiteerivad õrnatoimelist lamekuivatust, nii et teie lemmiksviiter saab trummelkuivatis ilusti kuivaks ilma kokkutõmbamist kartmata.

8000 seeria trummelkuivati
 • 6000 seeria ProSense® tehnoloogiaga
  6000 seeria ProSense® tehnoloogiaga

  Niiskus- ja temperatuuriandurid reguleerivad automaatselt kuivatusaega ja energiakulu vastavalt pesukogusele, säästes riide tekstuuri ja vältides ülekuivatamist.

  Kuva 6000 seeria trummelkuivatid

 • 7000 seeria SensiDry® tehnoloogiaga
  7000 seeria SensiDry® tehnoloogiaga

  Võrreldes tavaliste trummelkuivatitega eemaldatakse niiskus riietest poole madalamal temperatuuril, nii et riided ei pea kokku puutuma liigse kuumusega ning säilitavad pikemalt oma uue välimuse.

  Kuva 7000 seeria trummelkuivatid

 • 8000 seeria AbsoluteCare® süsteemiga
  8000 seeria AbsoluteCare® süsteemiga

  Kuivatage spetsiaalsete programmide abil julgelt nii õrnu villaseid, siid- kui ka õueriideid, sest seade kohandab trumli pöördeid ja kuivatustemperatuuri täpselt igale kangatüübile vastavalt.

  Kuva 8000 seeria trummelkuivatid

Siidipluus kullast kaelakeega

Küsitavad aegunud pesuharjumused

Usaldus, et teie riided näevad värsked välja ka pärast korduvat pesemist, eeldab uskumist oma pesumasina ja kuivati võimekusse. AEG annab teile selle usalduse ning te võite tõepoolest masinas pesta ja kuivatada ka oma õrnu esemeid - villaseid džempreid, siidipluuse või veekindlaid õueriideid ilma hirmuta neid rikkuda.