Avastage

Auruahjud

AEG auruahjudega küpsetatud toidud
Saavutage eriti õhuline ja krõbeda koorikuga sai. See ahi on küpsetaja unistus ning selles saab valmistada ka täiuslikult mahlaseid ja kuldseid ahjupraade.
Auru eeliseks on krõbedam koorik ning võimalus katsetada toiduvalmistamises uusi tekstuure.
Nautige õrna kala ja köögivilju, mis on lausa pungil maitsetest, mida te pole kunagi varem kogenud.
Meie arenenuim ahi lisab teie repertuaari suurepärase Sous Vide-tehnoloogiaga küpsetatud toidud. See on parim võimalus liha, kala ja köögiviljade valmistamiseks.

Miks auruahi?

Auruahi teeb kõike seda, mida tavalinegi ahi, kuid võimaldab siiski midagi märksa enamat. Traditsiooniline ahi ümbritseb toidu kuiva kuumusega. Auruahi lisab sellesse protsessi ka auru. Selline lisaniiskus parandab maitset, tekstuuri ja värvi ning annab ka krõbedust – muutes iga roa meistriteoseks. Kuid kui te ei taha, ärge uskuge...

Milleks sous vide?

Meie SteamPro ahjud koos sous vide-funktsiooniga aitavad teil saavutada tulemusi, mida tavalised ahjud ei võimalda. Vaakumkinnitatud kotid aeglustavad oksüdeerumist ja säilitavad maitsed. Temperatuuri hoitakse poolekraadise täpsusega. Selline täpsus tagab imelise maitse ja tulemuse, mida soovite ikka ja jälle kogeda. Sous vide võib küll olla keerukam tehnika, kuid AEG teeb selle lihtsaks.

Lisage lõhele auru

Pange lõhe haudepotti. Valige aur. Valmistades lõhet SteamBoost-ahjus, jätab õrn küpsetusmeetod kala ilusasti õrnaks ja hoiab ära selle kuivamise. Tulemused on silmaga nähtavad. Aur aitab säilitada toidu loomulikku värvi. Lõhe kaunis oranžikas värv on sama ilus kui selle hea maitse.

Aur täiustab kõiki toite

Mida iganes te valmistate – auruprogrammiga viite tulemuse uuele tasemele. Kerge aur aitab teil valmistada suussulavaid praade ja küpsetisi. Keskmise auruga saate olemasolevatele valmistoitudele värske ilme anda. Täisaur on kiire, maitsev ja tervislik meetod kala, juurvilja või teraviljatoitude, näiteks riisi või kuskussi valmistamiseks.

Teadus parema küpsetamise teenistuses

Hea küpsetamine on kunst. Tasemel küpsetamine on teadus. Meisterliku toidu saavutamisel mängib aur sama olulist rolli nagu iga tõmme taignapintsliga. Multifunktsionaalne ahi SteamBake-funktsiooniga võimaldab teil sobivat aurukogust lisada vaid ühe nupupuudutusega. Nii kerkivad küpsetised paremini ja koorik saab krõbedam.

Kolm sammu parema küpsetamiseni SteamBake'iga

 • Vee kallamine multifunktsionaalsesse PlusSteam-auruahju
  1
  1. samm

  Kallake ahju põhjas olevasse süvendisse 100 ml vett.

 • Multifunktsionaalse PlusSteam-auruahju aurunupp
  2
  2. samm

  Valige SteamBake-programm ja vajutage aurunuppu.

 • Küpsetamine multifunktsionaalses PlusSteam-auruahjus
  3
  3. samm

  Laske ahjul 5 minutit kuumeneda ja pange siis oma küpsetis sisse. Nautige.

Auruküpsetuse retseptid

Köögi salarelva – auruküpsetust – on lihtne kasutada. Need retseptid aitavad luua oivalisi roogi, mis üllatavad teid uute maitsenüansside ja tekstuuriga. Auru abil valmivad imelised kevadrullid või šokolaadifondant, mis on kõrgem kui ei kunagi varem. Avastage auru võimalused.

Veel auruahju eeliseid

Puhta AEG auruahju sisemus

Lihtne valmistamine, lihtne puhastamine

Meie ahjudega on auruküpsetus lihtne. Ja kui toit on valmis, on ka puhastamine lihtne. Aurupuhastusprogramm aitab eemaldada sissekõrbenud jääke. Pürolüütilise ahju puhastuse käigus põletatakse toidujäänused peeneks tuhaks, mille saab kerge vaevaga ära pühkida. Nii võite te pühenduda oma toitudele ega pea hilisema puhastamise pärast oma pead vaevama.

MaxiKlasse mittenakkuv ahjuplaat

Nagu profikokk

Kõige paremad lehttaignaküpsetised ja leivad valmivad auruahjudes. Perforeeritud põhjaga MaxiKlasse ahjuplaat kindlustab kuumuse ühtlase leviku. Suur mittenakkuv pind sobib hästi igas suuruses toidu küpsetamiseks. Nii võite nautida kuldseid, krõbeda koorikuga professionaalseid baguette'e.