Toote andmed

See kompaktne veinikülmik on parim näide stiilsusest ja paindlikkusest. Selle temperatuurivahemik ulatub 5 20 kraadini ning see sobib ideaalselt teiste AEG kompaktsarja toodetega.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Säilitage veini õigel temperatuuril

Selle veinikülmikuga võite olla kindel, et veini säilitatakse täpselt vajalikul temperatuuril. Temperatuuri saate seadistada vahemikku 5 ja 20 kraadi.

Säilitage kuni 18 pudelit, ka siis, kui ruumi on vähe

Selles kompaktses veinikülmikus saate säilitada kuni 18 pudelit. Isegi kui teie köögis on vähe ruumi, leidub teil tänu mahukale veinikülmikule alati midagi, mida serveerida.

Paindlik säilitus erinevatele pudelitele

Kas šampanja või prosecco, see veinikülmik mahutab erineva suuruse ja kujuga pudeleid. Selle paindlik disain pakub rohkem ruumi riiulite vahel, võimaldades veini hoida erinevates kohtades ilma seadistust muutmata. Mistahes veinikollektsiooni hoidmiseks.

Laitmatult kööki sobiv

Sellel veinikülmikul on sile ja sujuv viimistlus. Käepidemeteta, avanedes kerge vajutusega. See sobib ka teiste AEG seadmetega, säilitades köögis ühtlase välimuse.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas olete juba toote omanik?

Registreerige toode oma kasutuskogemuse parendamiseks. Või ka kasutajatoe, varuosade ja tarvikute leidmiseks - selleks klõpsake allolevatel linkidel.

Registreerige toode Tugi
punane kangas õhus tumedal taustal