Toote andmed

9000-sarja külmiku LongFresh kamber loob spetsiaalse keskkonna õrnade toodete jaoks, pakkudes muust külmikust külmema tsooni, mis on jahutatud temperatuurini 0 °C. Ideaalne liha, kala või mis tahes värske toidu säilitamiseks.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

AEG - Integreeritav külmik - SKE818E9ZC

Maksimaalne hooldus. ZeroDegrees LongFresh’iga

Funktsiooni LongFresh 0 °C sektsioonid tagavad toiduainete parima kaitse jaoks vajaliku keskkonna. Külmiku keskmisest külmem ala, mille temperatuur on alla 0 °C, sobib ideaalselt kala, liha ja muude õrnemate toitude hoidmiseks. Niiskusandurid hoiavad ära toidu kuivamise. Hoolikalt valitud toidud säilitavad täies mahus oma lõhna.

AEG - Integreeritav külmik - SKE818E9ZC

Stabiilne temperatuur MultiFlow'ga

MultiFlow säilitab toidu kvaliteeti, hoides kogu külmiku temperatuuri ja niiskuse ühtlasel tasemel. Mitu õhukanalit tagavad külma õhu piisava ringluse, jõudes igasse seadme nurka.

Juhtekraan külmiku ülaosas võimaldavad täpset funktsioonide juhtimist

Külmiku ülaosas asuva tundliku ja selge ekraaniga saate täpselt seadistada temperatuuri ja hõlpsasti juurde pääseda külmiku funktsioonidele.

AEG - Integreeritav külmik - SKE818E9ZC

Külmikuruum. FlexiShelf tagab sujuva paindlikkuse

Proovige külmiku paindlikke hoiuvõimalusi FlexiShelf'iga. Eesmise sektsiooni saab sujuvalt ülejäänud osa alla libistada, et hoiule panna ka kõrgemaid esemeid.

AEG - Integreeritav külmik - SKE818E9ZC

Pehmelt sulguv uks sujuvaks ja vaikseks sulgemiseks

Täpselt valmistatud pehmelt sulguvad uksehinged aitavad vältida külmiku ukse kogemata avatust, mis võib põhjustada energia raiskamist ja toidu riknemist, tagades ukse sulgemisel mugava, turvalise ja vaikse kogemuse.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas olete juba toote omanik?

Registreerige toode oma kasutuskogemuse parendamiseks. Või ka kasutajatoe, varuosade ja tarvikute leidmiseks - selleks klõpsake allolevatel linkidel.

Registreerige toode Tugi
punane kangas õhus tumedal taustal