*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Toiduvalmistamine ja õhupuhastus koos. ComboHob'i abil

ComboHob on seade, mis ühendab õhupuhasti ja võimsa induktsioonpliidi, pakkudes uue köögidisaini jaoks piiramatuid võimalusi. Tõeline mugavus ja moodne, minimalistlik ilme.

Automaatne õhutõmme. Hob2Hood'iga

Hob2Hood tehnoloogia tagab toiduvalmistamisel automaatse tõmbevõimsuse. Lülitudes pliidiplaadil kõrgemalt temperatuurilt madalamale, kohanduvad õhupuhasti ventilaatorid vastavalt. Võimaldades teil täielikult toidule pühenduda.

Keedualasid saab ühendada sildühendusega Bridge.

ComboHob saab hakkama ka siis, kui valmistate suuri pidusööke või kasutate lihtsalt suuremaid nõusid. Kahe ala ühendamiseks ja haldamiseks puudutage sildühenduse nuppu. Et temperatuur oleks ühtane.

Puhastuslihtsus. Lihtsaks hoolduseks

ComboHob'i keskosas asuv tõmberest on täielikult eemaldatav. See tagab juurdepääsu sisemisele alumiinium-rasvafiltrile ja ülitõhusale lõhnafiltrile. Lihtne hooldus ja püsiv jõudlus.

Puutenuppudega induktsioonpliidiplaat. Täpsete seadete tagamiseks

Induktsioonpliidiplaadi puutenupud annavad teile hea ülevaade kasutatavatest seadetest. Puutetundlik klaasekraan kuvab täpsed temperatuuri- ja tõmbeseaded ning nende valimine käib vaid kerge koputusega.

Tarvikud

Muud tooted

AEG - Hob_Hood pliidiplaat - IDK84453IB
ComboHob 83 cm induktsioon Pliidiplaat õhupuhasti integreeritav
  • Köögidisain. Teie tingimustel
  • Toiduvalmistamine ja õhupuhastus koos. ComboHob'i abil
  • Automaatne õhutõmme. Hob2Hood'iga
  • Suured lõunasöögid valmivad korraga. MultiBridge'i abil
  • Puhastuslihtsus. Lihtsaks hoolduseks

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas olete juba toote omanik?

Registreerige toode oma kasutuskogemuse parendamiseks. Või ka kasutajatoe, varuosade ja tarvikute leidmiseks - selleks klõpsake allolevatel linkidel.

Registreerige toode Tugi
punane kangas õhus tumedal taustal