Toote andmed

Valige õhupuhastiga pliidiplaat 6000 Bridge, et kogeda köögi kavandamisel vabadust ja paindlikkust. Selle induktsioonpliidiplaadi integreeritud õhupuhasti ja keeduväljade sillafunktsioon pakub maksimaalset paindlikkust ning võimaldab liita kaks keeduvälja üheks suureks.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Sillafunktsioon võimaldab kombineerida kaks keeduvälja üheks

Sillafunktsioon kombineerib kaks keeduvälja üheks, et küpsetada suurema või pikliku panniga. Ühendatud keeduvaljad millel on sama temperatuuri- ja ajasätted sobivad ideaalsed suurema seltskonna või pidustuse jaoks küpsetamisel.

Rohkem küpsetamisrõõmu tänu 4 individuaalselt reguleeritavale keeduväljale

Kõiki 4 keeduvälja saab reguleerida individuaalselt ning neile saab seada ka eraldi taimerid. Muude funktsioonide hulgas on 9 võimsustaset, Power Boost, Active Touch, lapselukk ja Hob2Hood.

Lihtne puhastada. Lihtne eemaldada. Kaks-ühes filter

Kaks-ühes filtris on kombineeritud söe- ja rasvafilter, mis eemaldab lõhnad ja rasva. Kui seade paigaldatakse ringlusrežiimis, tuleb paigaldada kaks-ühes filter. Filtrit on lihtne eemaldada ja seda saab pesta nõudepesumasinas.

Automaatne väljatõmme.

Automaatne väljatõmberežiim toiduvalmistamise ajal. Kui reguleerite pliidi temperatuuri üles või alla, reguleerib väljatõmbeventilaator ennast vastavalt. Võimaldades teil täielikult toiduvalmistamisele pühenduda.

Võimendusfunktsioon. Puhastab köögiõhu kiiremini

Kui köögis tekib liiga palju suitsu või auru, vajutage õhupuhastil olevat võimendusfunktsiooni nuppu, et aktiveerida eriti võimas väljatõmme. Võimendusfunktsioon aktiveeritakse 10 minutiks, et köögiõhk kiiresti puhastada.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels