Toote andmed

6000 Bridge Extractor Hob pliit ühendab endas induktsioonpliidi, mis sobib 60 cm kappi ja võimsa sisseehitatud õhupuhasti optimaalse õhuvoolu tagamiseks. Sellel on ka sillafunktsioon, mis võimaldab ühendada kaks keeduvälja üheks suureks suuremate kööginõude jaoks.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

The Bridge Extractor pliit. Suurema köögivabaduse tagamiseks

Bridge Extractor pliit ühendab endas induktsioonpliidi, mis sobib 60 cm kappi ja võimsa sisseehitatud õhupuhasti optimaalse õhuvoolu tagamiseks. Sellel on ka sillafunktsioon, mis võimaldab ühendada kaks keeduvälja üheks suureks suuremate kööginõude jaoks.

Bridge funktsioon – toiduvalmistamise mitmekülgsus kahe tsooniga

Bridge funktsioon ühendab kaks keeduvälja suuremaks toiduvalmistusalaks. Mõlema tsooni võimsused ühtlustatakse automaatselt sujuva toiduvalmistamise tagamiseks.

4 individuaalse keeduvälja juhtnupud. Piiramatud toiduvalmistusvõimalused

4 individuaalse keeduvälja juhtnuppu koos 9 võimsustasemega võimaldavad teil individuaalselt juhtida 4 erinevat keeduvälja ja seadistada eraldi taimereid. Muud funktsioonid hõlmavad võimsuse suurendamist, aktiivset puudutust, lapselukku ja väljatõmbeautomaatikat.

Pika kasutuseajaga söefilter. Puhastage ja kasutage mitu korda uuesti

Pika kasutuseajaga süsinikfiltrit on lihtne puhastada nii, et teie köögiõhk püsib värske ja ventilaator töötab kauem. Filtreid saab puhastada nõudepesumasinas, neid saab hõlpsasti tagasi asetada ja regenereerida eluea pikendamiseks kuni 8 korda.

Väljatõmbeautomaatika. Reguleeritakse toiduvalmistamise ajal

Väljatõmbeautomaatika võimaldab teil keskenduda olulisele – toiduvalmistamisele. Pliit lülitub automaatselt sisse ja reguleerib väljatõmbe taset vastavalt teie toiduvalmistamistoimingutele, hoides teie köögi värskena ja käed vabana.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels