Toote andmed

5000 OptiSpace külmik pakub palju hoiustamisvõimalusi ja riiulite vahel on palju ruumi. Kõiki sahtleid saab hõlpsasti eemaldada ja uuesti kinnitada, et neid oleks lihtne ja mugav hoida.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Säilitage korraga palju. OptiSpace'iga

See uuenduslik OptiSpace’iga külmik pakub palju hoiustamisvõimalusi ja külluslikku ruumi riiulite vahel. Kõiki sahtleid saab hõlpsasti eemaldada ja uuesti kinnitada, et neid oleks lihtne ja mugav hoida.

Külmutusala. Otse külmikus. Neljatärni-sektsioon

Külmutage toitu turvaliselt otse külmikus. Neljatärni-külmutussektsioonis saate toiduained turvaliselt kuni -18 ºC tasemeni külmutada ja seda otse külmikus. Ideaalne lahendus väiksemate toidukoguste või valmistoitude külmutamiseks.

Sisemine elektrooniline juhtimine. Täpseks jahutamiseks

Sisemine elektrooniline juhtimine annab teile täieliku juhtimise teie toidu säilitamistingimuste üle. LED-indikaatorid näitavad teile selgelt temperatuuri seadistust mugavaks reguleerimiseks ja juhtimiseks.

LED-lambid valgustavad iga nurka

Sisemine LED-valgustus loob diskreetse, pehme valguse, valgustades ühtlaselt kogu siseruumi. Peale selle on LED-pirnid väiksemad ja energiasäästlikumad kui tavalised pirnid – valige jätkusuutlikum lahendus.

Letialune juurviljasahtel – säilitage erineva suurusega köögivilju

Mahukas ja mitmekülgne panipaik. Letialune juurviljasahtel võimaldab hõlpsasti hoida erineva kuju ja suurusega köögi- ja puuvilju.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels