Toote andmed

AEG 8000 seeria pealtlaetava pesumasina PowerCare tehnoloogia abil puhastatakse ja hooldatakse õrnade rõivaste iga pistet, kiud ja niiti isegi lühemate tsüklite korral. Nende kvaliteet on kaitstud – kõik ühes korralikus ruumisäästlikus suuruses.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

SUPERPESU – vähem kui 1 tunniga, ainult 30°C juures. Riiete õrn hooldus

Pesumasin 8000 PowerCare kasutab ainulaadset tehnikat pesuaine kiireks eelsegamiseks, tagades selle ühtlase pihustamise teie riietele, et pesu oleks märkimisväärselt puhas. Pesuaine võimsuse aktiveerimine isegi 30°C juures tagab suurepärased pesutulemused vähem kui ühe tunniga.

AEG - Pealtlaetav pesumasin - LTR8E363E

POWERCLEAN 59 MIN. TÕHUSAM IGAPÄEVANE PESU

PowerClean 59 min on igapäevane pesuprogramm, mis pakub teile kõike, mida vajate. Peske riideid vaid 59 minutiga suurepäraste tulemuste ja väiksema energiakuluga. See on ideaalne programm igapäevaseks kasutamiseks, jõudluses ja jätkusuutlikkuses järeleandmisi tegemata.

VÄHEM TRIIKIMIST. VÄRSKENDATUD RIIDED

ProSteam®-tehnoloogia kasutab kortsude vähendamiseks iga pesutsükli lõpus auru; soovi korral saate riideid värskendada ka eraldi auruprogrammiga – nii võite alati nautida siledat lõpptulemust.

HOOLITSEMINE RIIETE EEST. VEE JA ENERGIA KOKKUHOID

ProSense®-tehnoloogia kaalub pestava pesu koguse iga pesutsükli jaoks eraldi, valides puhtuse saavutamiseks minimaalse vajaliku aja. Nii vähendate kulumist ja hoiate alles oma riiete kirkad värvid.

ÖKOINVERTER, MADALAIM ENERGIATARBIMINE

Sõltumata valitud programmist tagab energiatõhus ÖKOInverter-mootor parima efektiivsuse, vastupidavuse ning suurepärased pesutulemused.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels