Toote andmed

Meie 9000 seeria pesumasinad puhastavad ja pehmendavad pesuvett, võimaldades 60-kraadise temperatuuri asemel kasutada vaid 30-kraadist vett – nii tagatakse riiete pikem eluiga ja värske välimus.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

AEG - Eestlaetav pesumasin - L9FBB49B

PEHMEM VESI, ÕRNEM TOIME

Veevärgivesi sisaldab mineraale, mis mõjuvad riidekiududele halvasti. Need AEG pesumasinad on esimesed, mis sisaldavad selliseid mineraale eemaldavat tehnoloogiat. Ioniseeriv filtrisüsteem optimeerib trumlisse suunduva vee koostist nii, et pesuaine ja -pehmendi toime oleks võimalikult tõhus ka madalamatel temperatuuridel. Nii tagatakse õrnatoimeline hooldus, mis jätab riided pehmeks ja värvid kirkaks.

AEG - Eestlaetav pesumasin - L9FBB49B

KAITSTES TEIE RIIDEID KAUEM. PROGRAMMIGA MYWASH 49MIN

pROGRAMM MyWash 49min on optimeeritud igapäevaseks pesu pesemiseks. 5 kg segapesu pesemine toimub vähem kui tunniga. Energiatõhus, madalal temperatuuril hooldus aitab teie riietel kesta kauem. Lisades 9000-seeria Premium Edition trummelkuivatiga kuivatamise, saate pesu puhtaks ja kuivatatud alla kolme tunniga.

AEG - Eestlaetav pesumasin - L9FBB49B

ÜHENDATUD PAAR. SUJUVAKS KASUTAMISEKS

My AEG Care-rakendus ühendab sujuvalt pesumasina ja trummelkuivati. Näidates pesu ja kuivatuse aega kokku. See annab ka märku, millal on vaja pesu ühest masinast teise tõsta ning annab nõu optimaalseks kuivatuseks. Pesu pesemiseks teie tingimustel, kontrollides protsessi kust iganes.

AEG - Eestlaetav pesumasin - L9FBB49B

VÄHEM TRIIKIMIST. VÄRSKENDATUD RIIDED

Need AEG pesumasinad kasutavad kortsus riiete kiireks värskendamiseks ja silumiseks auru. Lühikese ja õrnatoimelise programmiga saate riietelt turvaliselt eemaldada lõhnad ja kortsud. Soovi korral võite pesutsükli lõpetada hoopis õrna aurufunktsiooniga, nii et riided vajavad triikimist kas väga vähe või üldse mitte.

AEG - Eestlaetav pesumasin - L9FBB49B

HOOLITSEMINE RIIETE EEST. VEE JA ENERGIA KOKKUHOID

ProSense technology® kaalub automaatselt kõiki pesukoguseid, määrates iga kord sobivaima tsüklipikkuse. Sensorid valivad täpse pesuaja, tagades pestavate esemete parima hoolduse. Teie pesu on alati puhas ja värske; lisaks sellele hoiate kokku nii vett kui ka energiat.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Ülevaade garantiiaegadest
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels