Toote andmed

7000 ProSteam® pesumasin-kuivati on kolm-ühes pesumasin, mis muudab pesupesemisprotsessi pesu-, kuivatus- ja auruprogrammide abil lihtsamaks. Aur kasutab 96% vähem vett* ja on õrnem kui pesemine, aidates riietel kauem paremana välja näha.
* Ettevõttesisene katse 1 kg pesukogusega, auruprogramm võrreldes õrna pesu programmiga.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

VÄRSKENDATUD RÕIVAD,* AURUVÄRSKENDAMISEGA VÄHENDATUD KORTSUD

Steam Refresh neutraliseerib lõhnad* ja vähendab rõivaste, sealhulgas õrnade esemetee kortse vaid 25 minutiga, kõike seda ilma pesemata. Ja kui teile meeldib täiendav värskus, lisage lihtsalt meie aromaatne aurulõhn, et anda riideesemetele äsja pestud pesu värskus.

* Sõltumatu katse näitab sigaretisuitsu lõhna neutraliseerimist Steam Refresh-tsükliga.

SPECIALCARE WASH-TO-DRY. KOHANDATUD HOOLDUS VILLASTELE JA ÕRNADELE ESEMETELE

SpecialCare Wash-to-Dry kohandub iga kangatüübiga, et puhastada õrnalt, kuid tõhusalt. See Woolmark Blue sertifikaadiga masin peseb ja kuivatab igapäevaseid, õrnu ja villaseid esemeid. Samuti taastab see teie õueriiete veekindluse.

PRECISELOAD – KOHANDAB ENERGIA- JA VEEKASUTUST VASTAVALT PESUKOGUSELE

PreciseLoad kohandab automaatselt tsükli aega koos energia- ja veekasutusega, proportsionaalselt pesukogusega. Nii saate kohandatud pesutsüklid, mis säästavad energiat ja vett väiksemate pesukoguste pesemisel ja kuivatamisel.

PROGRAMM QUICK 20' WASH & DRY 60' – KUI TEIL ON KIIRE

Programmiga Quick 20’ Wash&Dry 60’ saate pesta ja kuivatada 1 kg segukangast pesu ainult ühe tunniga ja ühe korraga. Võite valida ka ainult pesutsükli ja saada puhtad riided 20 minutiga. Kiire ja mugav hooldus, kui teil on kiire.

SILEDA CARE-TRUMLI MUSTER ON TEIE RIIETUSESEMETELE VEELGI ÕRNEM*

Care-trummel laseb rõivastel sujuvalt libiseda tänu trumli kõrgendatud padjakujulisele mustrile ja optimeeritud tõstelabale. Õhuke veekiht katab pesemise ajal avad. Tagab teie kangastele veelgi õrnema pesu.

*Ettevõttesisesed katsed, millega võrreldi Care-trumlit AEG ProTex-trumliga.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels