Toote andmed

Tundke seda äsja pestud rõivaste tunnet. Auru lõhnaaine tagab rõivaste fantastilise väljanägemise, tunde ja lõhna vaid 15 minutiga, kasutades ajasäästufunktsiooni.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Auru lõhnaaine. Värskelt lõhnavad riided ilma pesemiseta

Auru lõhnaaine on kombinatsioon värskendavatest tsitruse lõhnanootidest ja pehmetest lillelõhna varjunditest, mis jätavad riietele värskuse ja puhtuse tunde.

Auru lõhnaaine. Värskendatud rõivad 96% väiksema veekuluga*

Aur koos lõhnaainega kasutab 96% vähem vett. See on keskkonnale parem ja jätab pesule kauem uue välimuse ja tunde, kasutades täispesutsüklite asemel auru.

*Kasutage rõivaste värskendamiseks auru ja säästke rohkem kui 40 l vett tsükli kohta. Katsetatud 1 kg õrnade riietusesemetega võrreldes õrna pesu programmiga.

Värsked rõivad, kiiresti. Auru lõhnaainega

Värsked riided välgukiirusel. Kasutage auru lõhnaainepudeli korki, et lisada kangapehmendaja sahtlisse kuni 20 ml. Nii lihtne on saada värskelt lõhnavaid riideid. Otsige oma seadme juhtpaneelilt lilleikooni.

Auru lõhnaaine. Täielikult taaskasutatud pakendiga.

Auru lõhnaaine on pakendatud taaskasutatud PET plastpakendisse. Nüüd on rõivaste värskuse taastamine lihtne ja ka keskkonnale parem.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels