Toote andmed

8000 AutoSteam Microwave mikrolaineahi on varustatud aurutamisfunktsioonidega. Nautige tervislikku toitumist, säilitades köögiviljades kõik toitained ja kalas maitse. Nüüd saate roogasid aurutada mikrolaineahju mugavusega.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Grillifunktsioon. Nupuvajutusega

Grillfunktsioon võimaldab valmistada lasanjele krõbeda katte või kreembrüleele krõbeda pealispinna. Looge aeglaselt grillitud roogade tekstuure ja maitseid mikrolaineahju kiiruse ja tõhususega.

Ühtlane kuumutamine tänu invertertehnoloogiale

Invertertehnoloogia tagab kiirema ja ühtlasema toiduvalmistamise reguleeritava võimsustaseme abil. Pidev soojusvoog kogu küpsetusprotsessi vältel vähendab ebaühtlast toiduvalmistamist ja ülemäärase kuumusega alasid.

Suurem, kui paistab. Suur 29-liitrine maht

Ärge laske end petta miniatuursest välisilmest. See mikrolaineahi mahutab tänu oma suurele 29-liitrisele mahule rohkem teie roogasid.

Vaikne toiduvalmistamine Silent+ funktsiooniga

Nüüd saate oma mikrolaineahjus vaikselt toitu valmistada. Silent+ funktsioon tagab, et teie mikrolaineahi püsib müravabana kogu toiduvalmistusprotsessi vältel.

MultiStage toiduvalmistamine. Mitmekülgsus ja lihtsus

Seadistage nii, et alguses valmistatakse mikrolainetega ja seejärel grillitakse. MultiStage toiduvalmistamine võimaldab köögis mitmekülgsust ja lihtsust.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels