Toote andmed

Tänu võimsusele ja usaldusväärsusele puhastab 5000 Extractor tõhusalt teie köögi õhu lõhnadest. Kogege värskendavat toiduvalmistamise kogemust – iga kord.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

LED-valgustus väljapeetumaks toiduvalmistamiseks

Meie LED-valgustus kasutab teistest valgusallikatesti palju vähem energiat ja kestab palju kauem. Ja see pakub suurepärast valgustust toiduvalmistamise ajal.

Õhupuhasti, mida võite usaldada

See tõhus õhupuhasti kindlustab puhta köögiõhu. Töökindel mootor aitab tõhusalt eemaldada kõik toiduvalmistamisel tekkinud lõhnad.

Maksimaalne filtreerimine – alati

Suure jõudlusega filter püüab kinni toiduvalmistamisel õhku lenduva rasva ja tekkivad lõhnad. Eemaldatavat filtrit võib pesta nõudepesumasinas – see tagab õhupuhasti jätkuvalt tõhusa töö.

Õhupuhasti seaded. Vastavalt vajadusele

Uuenduslikud elektroonilised juhtseadised muudavad õhupuhasti funktsioonide reguleerimise mugavamaks. Võtke toiduvalmistamise käik täielikult oma kontrolli alla alates ventilaatori kiiruse muutmisest kuni valgustusseadete reguleerimiseni.

Oma klassis parim, kiire ja usaldusväärne paigaldamine

Uue õhupuhasti parimaks, kiireks ja täpseks paigaldamiseks kasutage PerfectFiti lahendusi. 25% väiksema paigaldusetappide arvu ja tööriistavabade valikutega pakub see kasutajasõbralikku kogemust, muutes paigalduse lihtsaks ühe inimese tegevuseks.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels