Toote andmed

8000 AssistedCooking funktsiooniga ahjul on sisseehitatud retseptide kollektsioon, mis võimaldab lihtsalt ja täpselt valmistada mistahes roa. Ahjul on ka toiduandur, mis toiduainesse sisestatuna analüüsib sisetemperatuure. Pidevalt usaldusväärsete tulemuste saavutamiseks igas roas.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

AssistedCooking funktsioon - täiusliku maitse saamiseks igal toiduvalmistamisel

Sõltumata sellest, kas valmistate soolast või magusat toitu, saate AssistedCooking funktsiooniga iga kord maitse, mida naudite. Digitaalne toiduvalmistamise abiline, mille abil saate lihtsalt valida toidu, mida valmistate ja abiline valib optimaalsed seadistused, et teie roog valmiks ideaalselt.

Funktsionaalne. Integreeritud. Isikupärastatud. nutikas köök.

Juhtige oma ahju eemalt, uurige meie erinevaid partnereid ja saage isikupärastatud toiduvalmistamise abi rakenduse My AEG Kitchen kaudu. See on mugav ja lihtne viis teie nutika köögi kogemuse rikastamiseks.

Maitsev toit, iga kord

Mõõtes täpselt toidu sisetemperatuuri, annab toidutermomeeter teile teada, millal väheküps, poolküps või täisküps liha valmis saab. Rääkimata kalast või juurviljadest, mis küpsevad just nii, nagu teie soovite.

Toiduvalmistamine ahjus on tõeliselt lihtne. Puuteekraaniga EXCite

Puuteekraan EXCite pakub juurdepääsu kõikidele ahju funktsioonidele, mille seast leiate sobiva iga roa valmistamiseks. See hõlbustab ka ahju temperatuuri ja valmistusaegade reguleerimist. Lisaks annab see otsest tagasisidet ning toob esile kõige olulisema teabe.

Isepuhastuv ahi

Vaid üks puudutus ja ahju pürolüütiline funktsioon muudab mustuse, rasva ja toidujäägid tuhaks, mille võite niiske lapiga hõlpsalt ära pühkida.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels