Covid-19 Information

Lugupeetud külastaja,

Meie tähtsaim prioriteet on tarbijate ja töötajate tervis ning ohutus. Jälgime olukorda pidevalt ja tegutseme kohaliku omavalitsuse uusima teabe ja soovituste põhjal.

Arvestades EV valitsuse poolt kehtestatud eriolukorraga, teeme kõik endast oleneva, et teid igal võimalikul viisil toetada, ja vabandame, kui teile vastamine võtab tavapärasest rohkem aega.

Meiega saate ühendust järgmistel moodustel:

+3726650030
Facebook

Avatud 09.00 kuni 17.00
Tugi

Kui teie seadmel esineb rike, võtke palun esmalt ühendust lähima hoolduskeskusega - ehk leiame lahenduse ka hooldustehniku külastuseta.

Kui teie, mõni pereliige või otsene kolleeg olete viimase 14 päeva jooksul käinud ükskõik millises piirkonnas, kus on teada Corona COVID-19 viiruse puhang, või peaks teil või mõnel teie pereliikmel olema palavik või ägedad hingamisteede haiguse sümptomid, mis esinevad külmetushaiguse või gripi korral,  ärge broneerige tehniku visiiti vähemalt 7 päeva jooksul pärast kõigi sümptomite kadumist ja oodake vähemalt 14 päeva pärast naasmist mis tahes teadaolevast COVID-19 puhangupiirkonnast.

Kui olete tehniku visiidi juba broneerinud, palume teil see ümber muuta: https://www.electrolux.ee/support/find-a-service-centre/

Oma töötajate tervise ja ohutuse kaitsmiseks on Electrolux rakendanud hooldustehnikutele lisanõudeid visiidi ajal, samuti teenindusettevõttes koha peal. See tähendab, et meie tehnikud võivad vältida otsest kontakti, sealhulgas käepigistusi, kanda näomaske ja küsida teie tervise kohta täiendavaid küsimusi (sealhulgas soovitada külastuse hilisemat kuupäeva).