Rakendus Innit

Rakendus Innit

Täiusliku eine orkestreerimine

Nii palju läheb vaja ideaalse toidu valmistamiseks. Toidu valmistamise orkestreerimise hõlbustamiseks töötavad AEG-seadmed koos rakendusega Innit, nii et iga toiduvalmistamisprotsess on täiustatud: alates isiklikel eelistustel põhinevatest retseptidest kuni ahju automatiseeritud seadistamiseni ja samm-sammult juhendamiseni. Innitil on paindlik lähenemine kokkamisele . Kas soovite kasutada kanafileed enne, kui see halvaks läheb? Selline funktsioon nagu „koostisosade vahetus” võimaldab ühe koostisosa välja vahetada, muutes retsepti selle järgi, mis teie külmikus parasjagu on. Toidujäätmete minimeerimine ning armastatud maitsete maksimeerimine käsikäes.

Ühendage oma seade rakendusega Innit ja saate 3 kuud tasuta lisafunktsioone.

LAADIGE ALLA RAKENDUS INNIT

"MIS ÕHTUSÖÖGIKS ON?" ÄRA KÜSI!

Töö. Perekond. Kool. Ja lugematu arv kohustusi, mis võtavad aega. Kõige tüütum küsimus võib olla: "mis on õhtusöögiks?" Kuid sünkroonides oma ahju rakendusega Innit, on sellele vastata oluliselt lihtsam. Põhjuseks see, et rakendus avab teie eelistustele ja ahjule kohandatud retseptid. Retseptid, mis on lisaks kohandatud ka teie allergiate, eelistuste ja elustiili valikute järgi.

ELUSTIILIGA KOHANDATUD RETSEPTID

Internetis on lõputult retsepte. Kuidas leida selliseid, mis on kohandatud näiteks allergiate ja teie isiklike eelistuste järgi? Vastus: meie Inniti rakendus. Innit teab, mida koostisosade osas lisada (ja vältida). Ja kureerib teie eelistustele ja elustiilile vastavaid retsepte.

MAITSVAD SÖÖGID PALJU LIHTSAMALT

Maitsvate toitude valmistamine läks Inniti abil just palju lihtsamaks. Sünkroonige ühendatud ahi lihtsalt oma rakendusega Innit. Kui valite retsepti, saadab Innit teie seadmele automaatselt õige seadistuse. Lisaks saadab see teile teateid selle kohta, kus olete toiduvalmistamisprotsessis, nii et te ei pea kontrollima. Pearoale lisandite valmistamine? Pole probleemi. Innit aitab teil kõiki roogasid ajastada nii, et neid serveeritakse koos kuumalt.

 • 2 ahju
  1
  Ühendage oma seade

         

 • kaks retsepti on märgitud
  2
  Valige retsept

      

 • taimer
  3
  Alustage toiduvalmistamist

     

EI MINGEID OLETUSI TOIDUVALMISTAMISEL

Toiduvalmistamine nõuab tihti oletamist ja katsetamist. Kas soovitatud küpsetusaeg ja programm annavad soovitud tulemuse? Registreerides oma ahju rakendusega Innit, ei pea te enam mõtlema, millist programmi oma ahjus kasutada. Iga retsepti jaoks juhendab rakendus teid, millist seadet kasutada. Aidates teil valmistada maitsvaid sööke stressivabalt.

KÕIK SÕLTUB AJASTUSEST

Suurepäraste söögikordade valmistamine on seotud kirega. Ja põhjaliku ettevalmistusega. Kuid oluline on ka ajastus. Rakendus Innit juhendab teid nii, et iga roog valmiks õigel hetkel. Nii, et teie valmistatud roogi serveeritakse alati kuumalt. 

VÄHEM RAISKAMIST, ROHKEM LEMMIKMAITSEID

Kas olete kunagi ostnud toiduaineid, tulnud koju ja avastanud, et olete ühe koostisosa unustanud? Kas teil on külmkapis toitu, mida soovite praegu kasutada, kuid ei leia päris õiget retsepti? Rakenduse Innit abil saate koostisosad vahetada ükskõik millises pakutavas loendis. Kas soovite kasutada kanafileed enne, kui see halvaks läheb? Pole probleemi. Innit muudab retsepte selle põhjal, mis teil praegu saadaval on, aidates minimeerida toidujäätmeid.ine.


köögiviljade hakkimine

TULEVIKURETSEPTID OOTAVAD

Saage paremaks kokaks meie hõlpsasti järgitavate retseptide abil, mis on loodud selleks, et tuua teie koostisosadest kõige rohkem kasu. Põnevad maitsed ja lihtsad juhised - ilma vaevata, kuid kogu rõõmuga heast toidust. Saage inspiratsiooni, olge loominguline ja tehke süüa.

LAADIGE ALLA RAKENDUS INNIT