Toote andmed

7000 ProSteam® pesumasin-kuivati on kolm-ühes pesumasin, mis muudab pesupesemisprotsessi pesu-, kuivatus- ja auruprogrammide abil lihtsamaks. Aur kasutab 96% vähem vett* ja on õrnem kui pesemine, aidates riietel kauem paremana välja näha.
* Ettevõttesisene katse 1 kg pesukogusega, auruprogramm võrreldes õrna pesu programmiga.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

VÄRSKENDATUD RÕIVAD,* AURUVÄRSKENDAMISEGA VÄHENDATUD KORTSUD

Steam Refresh neutraliseerib lõhnad* ja vähendab rõivaste, sealhulgas õrnade esemetee kortse vaid 25 minutiga, kõike seda ilma pesemata. Ja kui teile meeldib täiendav värskus, lisage lihtsalt meie aromaatne aurulõhn, et anda riideesemetele äsja pestud pesu värskus.

* Sõltumatu katse näitab sigaretisuitsu lõhna neutraliseerimist Steam Refresh-tsükliga.

SPECIALCARE WASH-TO-DRY. KOHANDATUD HOOLDUS VILLASTELE JA ÕRNADELE ESEMETELE

SpecialCare Wash-to-Dry kohandub iga kangatüübiga, et puhastada õrnalt, kuid tõhusalt. See Woolmark Blue sertifikaadiga masin peseb ja kuivatab igapäevaseid, õrnu ja villaseid esemeid. Samuti taastab see teie õueriiete veekindluse.

AUTODOSE FUNKTSIOON KAITSEB RIIDEID JA KASUTAB KUNI 60% VÄHEM PESUVAHENDIT*

AutoDose funktsioon väldib eeldamist, kasutades andureid, mis arvutavad pesu- ja loputusaine täpse koguse, kasutades vastavalt pesukogustele automaatselt vaid vajalikul määral pesukeemiat. See kasutab kuni 60% vähem pesuainet* – mugavaks pesukogemuseks, mis tagab pikemaks ajaks puuvillaste rõivaste rebenemiskindluse.

*Vastavalt ettevõttesisesele katsemeetodile pesuaine koguse osas, mida kasutatakse 2 kg pesu jaoks koos AutoDose funktsiooniga võrreldes keskmise pesuaine kogusega käsitsipesul.

AEGCONNECTED: UUEL TASEMEL SEADMETE INTERAKTIIVSUS

Kasutage rakendust My AEG Care, et luua oma seaded ning saada nutikaid näpunäiteid ja soovitusi. Saatke oma seadmele kohandatud pesutsüklid ja juhised vastavalt teie individuaalsetele eelistustele. Nautige nutikat ja tõhusat hooldust oma nutitelefoni kaudu.

PRECISELOAD – KOHANDAB ENERGIA- JA VEEKASUTUST VASTAVALT PESUKOGUSELE

PreciseLoad kohandab automaatselt tsükli aega koos energia- ja veekasutusega, proportsionaalselt pesukogusega. Nii saate kohandatud pesutsüklid, mis säästavad energiat ja vett väiksemate pesukoguste pesemisel ja kuivatamisel.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels