Toote andmed

Pesumasin-kuivati 9000 AbsoluteCare® ​​kuivatab kangaid poole madalamal temperatuuril* tänu ainulaadsele soojuspumbatehnoloogiale. Kohandatud trumliliikumised võimaldavad pesta ja kuivatada villa ja õuerõivaid ja isegi aitavad õrnadel siidkangastel säilitada oma kuju.**
* Tuginedes ettevõttesisestele katsetele, võrreldes soojuspumba ja traditsioonilise kondensatsiooniga pesumasin-kuivati ​​maksimaalset õhutrumli sisselasketemperatuuri ** Võrreldes õhkkuivatusega

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

SENSIDRY®. MADALAL TEMPERATUURIL KUIVATUS. ENERGIAKULU VÄHENEMINE KUNI 55%***

SensiDry® kasutab soojuspumba tehnoloogiat riiete kuivatamiseks poole madalamal temperatuuril.* See tehnoloogia vähendab energiakulu kuni 55%***, kaitstes samal ajal esemeid tarbetu kuumuse eest, aidates kangastel kauem vastu pidada.

*Ettevõtesiseste katsete põhjal võrreldakse soojuspumbaga ja traditsioonilise kondensatsioonkuivatiga maksimaalselt õhu sisenemistemperatuuri pesumasina trumlisse *** Ettevõtesiseste katsete põhjal võrreldakse soojuspumbaga ja traditsioonilise kondensatsioonkuivatiga pesumasina energiatarbimist kuivatusfaasis, kasutades täielikku Eco 40-60 tsüklit maksimaalse pesukogusega (6 kg IEC puuvilla).

VÄRSKENDATUD RÕIVAD,* AURUVÄRSKENDAMISEGA VÄHENDATUD KORTSUD

Steam Refresh neutraliseerib lõhnad* ja vähendab rõivaste, sealhulgas õrnade esemetee kortse vaid 25 minutiga, kõike seda ilma pesemata. Ja kui teile meeldib täiendav värskus, lisage lihtsalt meie aromaatne aurulõhn, et anda riideesemetele äsja pestud pesu värskus.

* Sõltumatu katse näitab sigaretisuitsu lõhna neutraliseerimist Steam Refresh-tsükliga.

MY AEG CARE RAKENDUSEGA SAATE PESUPESEMISE LIHTSALT KÄIVITADA, REGULEERIDA JA LÕPULE VIIA

Valige rakendusest kohandatud programm, lugege pesutsükli soovitusi oma riideesemete kohta ning saate teate, kui pesu on valmis. Kohandatud pesuhooldus nupuvajutusega.

PRECISELOAD+ KOOS KAALUANDURIGA KIIRE TAGASISIDE AITAB SÄÄSTA VETT JA ENERGIAT

Funktsiooni PreciseLoad+ kaaluandurid annavad kohest ja täpset tagasisidet selle kohta, kas trumlid on ala- või ülekoormatud, aidates teil pesukogust ja pesuaine kasutamist optimeerida. Seejärel kohandab masin automaatselt aja, energia- ja veetarbimist vastavalt pesukogusele.

KUIV JA PUHAS PESU VAID KOLME TUNNIGA

NonStop 3 h/3 kg programm peseb ja kuivatab kolme tunniga kuni 3 kg pesu. See tähendab puhtaid ja kandmiseks valmis riideid vaid ühe katkematu programmi abil. Mugavaim viis riiete hoolduseks – kompromisse tegemata.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels