Toote andmed

8000 PowerCare pesumasin-kuivati kasutab pesuaine efektiivsuse aktiveerimiseks eelsegamistehnoloogiat, mis tagab suurepärase pesutulemuse isegi temperatuuril 30 °C ja vähem, kui 1 tunni jooksul. Rõivaesemed kuivatatakse, kuid ei kuivatata liiga kaua, aidates säilitada nende väljanägemist.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

POWERCLEAN. TÄIELIK PLEKIEEMALDUS ISEGI MADALATEL TEMPERATUURIDEL*

PowerClean programm kasutab meie eelsegamistehnoloogiat, et tagada pesuaine ühtlane jaotumine pestavatele esemetele, mis tagab tõestatult täieliku plekieemalduse vähem, kui 1 tunniga* Samuti reguleerib see kuivamisaega vastavalt pesukogusele. Tagab ideaalse pesutulemuse.

*Programmi PowerClean 59 min 30 °C sõltumatu katse 5 kg pesukogusega näitab 100% plekieemaldust 59 enamlevinud majapidamispleki korral.

SPECIALCARE WASH-TO-DRY. KOHANDATUD HOOLDUS VILLASTELE JA ÕRNADELE ESEMETELE

SpecialCare Wash-to-Dry kohandub iga kangatüübiga, et puhastada õrnalt, kuid tõhusalt. See Woolmark Blue sertifikaadiga masin peseb ja kuivatab igapäevaseid, õrnu ja villaseid esemeid. Samuti taastab see teie õueriiete veekindluse.

UNIVERSAALDOSE SAHTEL AKTIVEERIB PODS®-I 60% KIIREMINI – ANNAB KIIR- JA KÜLMPESULE TÄIENDAVA VÕIMSUSE*

UniversalDose on PODS®-i kapslite ainulaadne sahtel, mis kasutab kohandatud veejugasid PODS®-i kapslite pehmendamiseks ja läbistamiseks, aktiveerides need 60% kiiremini, kui trumlisse asetatuna. See tagab tõhusama plekieemalduse külma ja kiire režiimi 1-tunnist pesuprogrammi kasutades.*

*Ettevõttesisene katse, kasutades 30 °C ühetunnist puuvillase pesu programmi, võrreldes PODS®-i kasutamisega UniversalDose'i sahtlis ja PODS®-i kasutamisega trumlis

AEGCONNECTED: UUEL TASEMEL SEADMETE INTERAKTIIVSUS

Kasutage rakendust My AEG Care, et luua oma seaded ning saada nutikaid näpunäiteid ja soovitusi. Saatke oma seadmele kohandatud pesutsüklid ja juhised vastavalt teie individuaalsetele eelistustele. Nautige nutikat ja tõhusat hooldust oma nutitelefoni kaudu.

VÄRSKENDATUD RÕIVAD,* AURUVÄRSKENDAMISEGA VÄHENDATUD KORTSUD

Steam Refresh neutraliseerib lõhnad* ja vähendab rõivaste, sealhulgas õrnade esemetee kortse vaid 25 minutiga, kõike seda ilma pesemata. Ja kui teile meeldib täiendav värskus, lisage lihtsalt meie aromaatne aurulõhn, et anda riideesemetele äsja pestud pesu värskus.

* Sõltumatu katse näitab sigaretisuitsu lõhna neutraliseerimist Steam Refresh-tsükliga.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels