Toote andmed

Tänu võimsusele ja usaldusväärsusele puhastab 5000 Extractor tõhusalt teie köögi õhu lõhnadest. Kogege värskendavat toiduvalmistamise kogemust – iga kord.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Puhas õhk. Kiiremini.

See õhupuhasti eemaldab toiduvalmistamise aurud köögist kiiresti. Seda tänu selle õhupuhasti tõhusale ja võimsale mootorile.

Unikaalsed, reguleeritavad LED-tuled hea nähtavuse ja atmosfääri loomiseks

Õhupuhasti täiustatud, reguleeritavad LED-valgustiribad võimaldavad teile kahte head asja: toiduvalmistamisala head nähtavust ja mõnusat valgust kogu ülejäänud köögis.

Maksimaalne filtreerimine – alati

Suure jõudlusega filter püüab kinni toiduvalmistamisel õhku lenduva rasva ja tekkivad lõhnad. Eemaldatavat filtrit võib pesta nõudepesumasinas – see tagab õhupuhasti jätkuvalt tõhusa töö.

Õhupuhasti seaded. Vastavalt vajadusele

Uuenduslikud elektroonilised juhtseadised muudavad õhupuhasti funktsioonide reguleerimise mugavamaks. Võtke toiduvalmistamise käik täielikult oma kontrolli alla alates ventilaatori kiiruse muutmisest kuni valgustusseadete reguleerimiseni.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels