Toote andmed

Tänu võimsusele ja usaldusväärsusele puhastab 5000 Extractor tõhusalt teie köögi õhu lõhnadest. Kogege värskendavat toiduvalmistamise kogemust – iga kord.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Puhas õhk. Kiiremini.

See õhupuhasti eemaldab toiduvalmistamise aurud köögist kiiresti. Seda tänu selle õhupuhasti tõhusale ja võimsale mootorile.

LED-valgustus väljapeetumaks toiduvalmistamiseks

Meie LED-valgustus kasutab teistest valgusallikatesti palju vähem energiat ja kestab palju kauem. Ja see pakub suurepärast valgustust toiduvalmistamise ajal.

Maksimaalne filtreerimine – alati

Suure jõudlusega filter püüab kinni toiduvalmistamisel õhku lenduva rasva ja tekkivad lõhnad. Eemaldatavat filtrit võib pesta nõudepesumasinas – see tagab õhupuhasti jätkuvalt tõhusa töö.

AEG - 60cm õhupuhasti - DPE5660M

Üks puudutus. Täielik kontroll

Õhupuhasti kõiki funktsioone juhitakse ühe elektroonilise juhtnupu abil. See tähendab, et seadeid saab jälgida ja reguleerida vaid ühe puudutusega. Täpselt ja intuitiivselt.

Kiire ja töökindel „oma klassi parim“ paigaldus

Oma uue õhupuhasti kiireks, täpseks ja „oma klassi parimaks“ paigaldamiseks kasutage PerfectFiti lahendusi. 25 % vähem paigaldusetappe ja tööriistavaba paigaldusega pakub see kasutajasõbralikku kogemust, muutes töö lihtsaks ühe inimese tööks.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels