Toote andmed

Stiilse disainiga 8000 Breeze õhupuhasti eemaldab tekkinud lõhnad vaikselt tänu meie müravabale tuulutustehnoloogiale. Nii, et nüüd saate iga kord kokkamise ajal kogeda rahulikku ja suitsuvaba köögikeskkonda.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Puhas õhk, vaevatult ja vaikselt.

Tänu supervaiksele tuulutustehnoloogiale eemaldab elegantse kaasaegse disainiga AEG õhupuhasti õhust kõik tekkinud lõhnad. Nii saab teie köök vaikselt ja kiiresti meeldivalt värskeks.

Hob2Hood. Käed-vaba õhupuhasti

Hob2Hood-funktsioon reguleerib automaatselt teie õhupuhasti võimsustaset ja tulesid, samal ajal kui keskendute võtmetähtsusega hetkedele, et oma roog õigeks ajaks valmis saada.

Võimas mootor. Puhtam köögiõhk

Ükskõik, kas praete lihatükki või lõhet, tagab õhupuhasti kõrge efektiivsusega mootor selle, et köögi õhk jääb värskeks. Lõdvestuge teadmisega, et teie köök on alati meeldiv ja kutsuv keskkond.

LED-valgustus väljapeetumaks toiduvalmistamiseks

Meie LED-valgustus kasutab teistest valgusallikatesti palju vähem energiat ja kestab palju kauem. Ja see pakub suurepärast valgustust toiduvalmistamise ajal.

Maksimaalne filtreerimine – alati

Suure jõudlusega filter püüab kinni toiduvalmistamisel õhku lenduva rasva ja tekkivad lõhnad. Eemaldatavat filtrit võib pesta nõudepesumasinas – see tagab õhupuhasti jätkuvalt tõhusa töö.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels