Toote andmed

Cooling 360° kaitseb koostisainete tekstuuri külmiku igas nurgas. Hästitoimiv õhuringlus tagab tõhusa ventilatsiooni kaudu külma õhu juurdepääsu kõikidesse nurkadesse. Innovatiivne roostevabast terasest tagasein tagab pärast ukse avamist kiiresti õige temperatuuri. Et teie väärtuslikud toiduained püsiksid maitsvana.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Jahutus igas nurgas. Täiuslik maitse igas suutäies

8000 Cooling 360° külmik-sügavkülmikul on ühtlase jahutuse tagamiseks mitu õhukanalit. Kaitstud toiduained igal riiulil. Roostevaba teras annab teie köögile elegantse ja esmaklassilise ilme.

AEG - Külmik-sügavkülmik - RCB736E7MX

Igaühele midagi – CustomFlex®

Värske ja maitsva toidu saladus on mõistagi värsked toiduained, mis selles külmikus on alati käepärast. CustomFlex®-iga saate oma külmikusisu paigutada täpselt nii, nagu teile sobib. Tõstke karbid kiirelt ringi ja looge vajalikku ruumi juurde. Külmik, mis kohandab end teie soovide järgi.

Extra Chill-sahtel. Värsketele delikatessidele.

Aeglustage oma lemmikjuustu küpsemist säilitades seda Extra Chill-sahtlis. Selles külmiku osas on temperatuur madalam kui mujal.

AEG - Külmik-sügavkülmik - RCB736E7MX

.

.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels