Toote andmed

8000 Cooling 360° külmik-sügavkülmikul on ühtlase jahutuse tagamiseks mitu õhukanalit. See kaitseb toiduaineid igal riiulil ja võib aidata vähendada toidujäätmeid 28%*. Roostevaba teras annab teie köögile elegantse ja esmaklassilise ilme.
*Võrreldes 500 ColdSense külmikuga. Põhineb riiulitel ladustatud pehme juustu ja keedusingi kõlblikkuse ettevõttevälistele katsetel. Tulemused võivad olenevalt toiduainete liigist erineda. Hinnanguline potentsiaalne toidujäätmete tekkimise vähenemine põhineb ainult seadme efektiivsusel ja ei võta arvesse kasutaja käitumist.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Võib aidata vähendada toidujäätmeid 28%*

Kaitseb toiduainete kvaliteeti stabiilse temperatuuri ja niiskusega kogu külmikus. Roostevabast terasest sisemus on kauni disainiga. Efektiivsed õhuavad taastavad kiiresti temperatuuri pärast iga ukseavamist, mis võib aidata vähendada toidujäätmeid kuni 28%*.

*Võrreldes 500 ColdSense külmikuga. Põhineb riiulitel ladustatud pehme juustu ja keedusingi kõlblikkuse ettevõttevälistele katsetel. Tulemused võivad olenevalt toiduainete liigist erineda. Hinnanguline toidujäätmete vähendamine põhineb ainult seadme efektiivsusel, arvestamata kasutaja käitumist.

Kaasaegne innovatsioon. Unikaalne külmik-sügavkülmik taaskasutatud plastiga*

Uue ajastu jahutus on siin. Tutvustame meie külmik-sügavkülmikut, mille sisemus on 70% taaskasutatud plastikust. Kasutuselt eemaldatud külmikutest pärit plastikut kasutatakse uute külmikute valmistamiseks, mis aitab vähendada jäätmeid taaskasutuse kaudu.

GreenZone+ tehnoloogiaga säilib kuni 95% vitamiinidest.*

GreenZone+ sahtel eemaldab liigse niiskuse, säilitades samal ajal teie köögiviljade jaoks õige keskkonna. See säilitab kuni 95% vitamiinidest 11 päeva pärast, kaitstes tooteid õige niiskusesisaldusega.*

*Vitamiini säilivusmäär põhineb mustikates C-vitamiini säilivuse välisel testil pärast 11 päevast säilitamist GreenZone+ sektsioonis.

Toit on kuni 60% mahlasem ja hüdreeritum. TwinTechi tehnoloogiaga.*

TwinTech® No Frostiga ei pea te kunagi sügavkülmikut üles sulatama. Selle kahekordne jahutussüsteem hoiab toidu 60% rohkem hüdreeritud kui ühe aurustiga külmikud.* Külmik ei kasuta kuiva sügavkülmiku õhku seega säilitab see ideaalse niiskuse ja hoiab ära toidu kuivamise.

*TwinTechi tehnoloogia sisemine test, kasutades sisemist katsemeetodit, mis mõõdab hüdratatsioonitaset pärast 9-päevast ladustamist, võrreldes ühe aurustiga oma tootega.

Extra Chill-sahtel. Värsketele delikatessidele.

Pikendage oma lemmikjuustu säilivusaega säilitades seda Extra Chill-sahtlis. Selles külmiku osas on temperatuur madalam kui mujal.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels