Toote andmed

7000 GreenZone külmik-sügavkülmikul on spetsiaalne suletud, eraldi kliimaga sahtel, kus niiskust hoitakse ideaalsel tasemel. See säilitab kuni 95% vitamiinidest 11 päeva pärast, kaitstes tooteid õige niiskusekogusega.*
*Vitamiini säilivusmäär põhineb mustikates C-vitamiini säilitamise katsel pärast 11-päevast GreenZone'i sektsioonis viibimist.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

AEG - Integreeritav külmik-sügavkülmik - TSC7G181ES

11 päeva pärast säilib kuni 95% vitamiine*

GreenZone'i sahtel eemaldab liigse niiskuse, säilitades samal ajal teie köögiviljade jaoks õige niiskuskoguse. See säilitab kuni 95% vitamiinidest 11 päeva pärast, kaitstes tooteid sobiva niiskusekogusega korral.*

*Vitamiini säilivusmäär põhineb mustikates C-vitamiini säilitamise katsel pärast 11-päevast GreenZone'i sektsioonis viibimist.

Toit on kuni 60% mahlasem ja hüdreeritum. TwinTechi tehnoloogiaga.*

TwinTech® No Frostiga ei pea te kunagi sügavkülmikut üles sulatama. Selle kahekordne jahutussüsteem hoiab toidu 60% rohkem hüdreeritud kui ühe aurustiga külmikud.* Kuna ei kasutata kuiva sügavkülmiku õhku säilitab see ideaalse niiskuse ja hoiab ära toidu kuivamise.

*TwinTechi tehnoloogia sisemine test, kasutades sisemist katsemeetodit, mis mõõdab hüdratatsioonitaset pärast 9-päevast ladustamist, võrreldes ühe aurustiga oma tootega.

Ühtlane jahutus kõigil riiulitel. DynamicAir'iga

DynamicAir tagab pideva õhuringluse ning stabiilse temperatuuri kogu külmiku ulatuses. Kõik riiulid on ühtlaselt jahutatud – ei mingeid sooje alasid. Ei mingit bakterite vohamist. Lihtsalt värsked toiduained.

AEG - Integreeritav külmik-sügavkülmik - TSC7G181ES

.

.

AEG - Integreeritav külmik-sügavkülmik - TSC7G181ES

Säästab energiat. Puutetundlik juhtimine Ecometeriga

Puutetundlik juhtimine Ecometeriga suunab teid energiasäästlikumate seadete valimisel, hoides samal ajal külmikus optimaalset temperatuuri.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels