Toote andmed

7000 GreenZone+ külmik-sügavkülmikul on spetsiaalne suletud sahtel, mis hoiab niiskust ideaalsel tasemel, mis reguleerib liigset kondenseerumist ja aitab kaitsta toiduaineid riknemise eest. See säilitab kuni 95% vitamiinidest, kaitstes toiduaineid nõuetekohase niiskusesisaldusega.*
*Vitamiini säilivusmäär põhineb mustikates C-vitamiini säilivuse välisel testil pärast 11 päevast säilitamist GreenZone+ sektsioonis.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

GreenZone+ tehnoloogiaga säilib kuni 95% vitamiinidest.*

GreenZone+ sahtel eemaldab liigse niiskuse, säilitades samal ajal teie köögiviljade jaoks õige keskkonna. See säilitab kuni 95% vitamiinidest 11 päeva pärast, kaitstes tooteid õige niiskusesisaldusega.*

*Vitamiini säilivusmäär põhineb mustikates C-vitamiini säilivuse välisel testil pärast 11 päevast säilitamist GreenZone+ sektsioonis.

Kaasaegne innovatsioon. Unikaalne külmik-sügavkülmik taaskasutatud plastiga*

Uue ajastu jahutus on siin. Tutvustame meie külmik-sügavkülmikut, mille sisemus on 70% taaskasutatud plastikust. Kasutuselt eemaldatud külmikutest pärit plastikut kasutatakse uute külmikute valmistamiseks, mis aitab vähendada jäätmeid taaskasutuse kaudu.

45% rohkem säilitusmahtu võrreldes tavakülmikuga*

Tänu MaxiSpace’ile on saadaval 45% võrra rohkem säilitusruumi võrreldes tavalise külmik-sügavkülmikuga.* See on tavakülmikutest kõrgem ja laiem ning siin on ruumi enamatele asjadele.

*Võrreldes meie standardmõõdus külmik-sügavkülmikuga

TwinTech® No Frost – hoiab toidu mahlase ja hüdreeritud

TwinTech® No Frostiga ei pea te kunagi sügavkülmikut üles sulatama. Selle kahekordne jahutussüsteem hoiab toidu 60% rohkem hüdreeritud kui ühe aurustiga külmikud.* Külmik ei kasuta kuiva sügavkülmiku õhku seega säilitab see ideaalse niiskuse ja hoiab ära toidu kuivamise.

Alati kontrolli all. AEG rakendusega

Juhtige külmkappi oma nutiseadmest. Saate märguandeid, kui uks on avatud ja hooldusnõuandeid, mis aitavad tagada külmiku maksimaalse efektiivsuse. Tutvuge, kus ja kuidas toiduaineid hoida, et toidu kvaliteeti täpselt kaitsta.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels