Toote andmed

Mahlane praekana saavutatakse vaid kuni 40% ajast, mida tavapärase kuumaõhuahju jaoks vaja on. CombiQuick ahi küpsetab kiiremini, kombineerides kuuma õhu ventilaatori mikrolaineahju kiirusega. Nüüdsest pole aeg heade maitsete saavutamiseks enam mingi takistus.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Mikrolaineahju ja grilli kombinatsioon. Kiire toiduvalmistamine koos krõbeda lõpptulemusega

Ühendage grilli võimsus ja mikrolaine tõhusus Fast Cooking funktsiooni abil. Sulatage mozzarellaga kaetud röstsaiu või kõvendage brüleekreemi suhkrustatud kihti, kõike seda mikrolaineahjus. Mitmekülgne toiduvalmistamine, meisterlik.

Funktsionaalne. Integreeritud. Isikupärastatud. nutikas köök.

Juhtige oma ahju eemalt, uurige meie erinevaid partnereid ja saage isikupärastatud toiduvalmistamise abi rakenduse My AEG Kitchen kaudu. See on mugav ja lihtne viis teie nutika köögi kogemuse rikastamiseks.

Kiirem eelsoojendus Fast Heat Up-funktsiooniga

Kiire kuumutamise seadega saate oma aega tõhusamalt kasutada, soojendades ahju 40% kiiremini kui tavalised mudelid. Nautige minimaalset ootamist enne küpsetamise alustamist, et hoida kokku väärtuslikku aega.

Valikukettaga TFT-ekraan EXCite+. Täpne toiduvalmistamine

Valikukettaga TFT-ekraanil EXCite+ saate täpselt ja hõlpsalt juhtida ahju kuumust, sirvida programme, valida funktsioone ja hankida WiFi kaudu ahju tarkvaravärskendusi. Tuleb vaid ketast keerata ja valikud kuvatakse digitaalsel ekraanil.

Ühtlane küpsemine kogu ulatuses

Selle ahju puhul tähendab energiatõhusus ja söögitegemise tõhusust. Ahju juurde kuulub uudne konvektsioonisüsteem Hot Air, mis tagab kuuma õhu ühtlase ringlemise kogu ahjuõõnsuses. Nii kuumeneb ahi kiiremini ja toiduvalmistamise temperatuure võib alandada kuni 20%, mis omakorda säästab nii aega kui ka energiat.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels