Toote andmed

Nutikad küpsetusandurid Sense Boil & Fry reguleerivad automaatselt kuumust, et vältida ülekeetmist ja tagada toidu valmistamiseks ideaalne kuumus. Silmapaistvad tulemused ja energiasääst – olgu pasta keetmine või prae praadimine.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

AEG - Induktsioonpliidiplaat - NIK85M30IB

Abistav toiduvalmistamine Sense Boil & Fry abil

Sense Boil & Fry nutikad toiduvalmistamise andurid on köögis ideaalseks abiliseks. Pliit kohandub automaatselt õigele temperatuurile ja hoiab ära ülekeetmise – olenemata sellest, kas praete mune või hautate hautist.

AEG - Induktsioonpliidiplaat - NIK85M30IB

Intuitiivne juhtimine 5 eraldi keeduala juhtnupuga

5 eraldi keeduala juhtnuppu annavad teile köögis vajaliku paindlikkuse. Intuitiivse liidese abil saate hõlpsalt juhtida ükskõik millist viiest keedualast sõltumatult; seadistada erinevaid taimereid, aktiveerida lapselukk ja palju muud.

AEG - Induktsioonpliidiplaat - NIK85M30IB

Paindlik toiduvalmistamine Bridge funktsiooniga

Bridge funktsioon võimaldab ühendada kaks eraldi keeduala, et luua suur ühtne keeduala. See tähendab, et kuumus jaotub ühtlaselt kogu pinnale – ideaalne suurematele pottidele või plancha grillile.

AEG - Induktsioonpliidiplaat - NIK85M30IB

Hob2Hood® hoiab teie köögi kogu aeg värskena

Funktsioon Hob2Hood® ühendab teie pliidiplaadi sujuvalt õhupuhastiga, et luua köögis värske õhkkond igakordse toiduvalmistamise ajal. Ventilaator reguleerib soovimatute lõhnade eemaldamiseks automaatselt õhuvoolukiirust nii, et saate keskenduda toiduvalmistamisele.

AEG - Induktsioonpliidiplaat - NIK85M30IB

Kiirendage toiduvalmistamist PowerBoost funktsiooni abil

PowerBoost funktsioon annab kohese kuumuse, et roog kiiresti valmis saada. Ideaalne, kui peate kiiresti vett keema, köögivilju, kala või liha praadima.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Ülevaade garantiiaegadest
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels