Toote andmed

Induktsioonpliidiplaat 6000 Bridge saab hõlpsasti hakkama, kui valmistate toitu suuremate pannidega. Bridge-funktsioon ühendab kaks toiduvalmistusala, mis sobib mistahes suurele või pikale pannile. Ühendatud alal on samad temperatuuri- ja ajaseaded.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

AEG - Induktsioonpliidiplaat - IKE85753FB

DoubleBridge. Lisab pliidiplaadile võimalusi

DoubleBridge-funktsiooniga saate pliidiplaadi kahel alal ühendada kaks toiduvalmistamistsooni. Mahutab ideaalselt eri suuruses toiduvalmistamisnõusid ning ühtlustab temperatuuri ja ajaseadistuse, et toiduvalmistamine kulgeks võimalikult paindlikult.

5 eraldi reguleeritavat keeduvälja mitmekülgsuse suurendamiseks

5 eraldi reguleeritava keeduväljaga kasutajaliides võimaldab 5 keeduvälja eraldi juhtida, tagades suurema paindlikkuse. Igal keeduväljal on 9 võimsustaset, funktsioon PowerBoost ja funktsioon Hob2Hood®.

Heat Memory e kuumusemälu täpseks toiduvalmistamiseks

Heat Memory valvab teie toiduvalmistamist. Kui midagi voolab välja või peate poti üles tõstma, mäletab kasutajaliides seadeid 120 sekundi jooksul, et te ei peaks võimsusetaset uuesti seadma.

Hob2Hood®: käed-vabad õhupuhasti

Hob2Hood®-funktsioon ühendab pliidi õhupuhastiga. Õhupuhasti reguleerib kuumuse alusel automaatselt ventilaatori kiirust, nii et teie ei pea sõrmegi liigutama. Tugev õhu väljatõmme praadimise ajal. Väiksem õhu väljatõmme väikesel tulel kuumutamise ajal.

Kiirem kuumenemine PowerBoosti lisakiirusega

Enam pole vaja oodata, kuni potid keevad. PowerBoost funktsioon annab teile kohese kuumuse ja vee keetmise alla 90 sekundiga. See sobib suurepäraselt näiteks suures potis vee kiiremaks keetmiseks.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels