Toote andmed

6000 FlexiBridge®-induktsioonpliidiplaadiga saate kohandada oma toiduvalmistusala, kombineerides ja juhtides kuni 4 tsooni samaaegselt. See sobib ideaalselt suurte või pikkade pannide jaoks või mitmete roogade koos valmistamiseks, mis vajavad lisaruumi.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

AEG - Induktsioonpliidiplaat - IKE74471IB

Mitmekülgne toiduvalmistamine FlexiBridge®-funktsiooniga

FlexiBridge®-funktsioon võimaldab kohandada oma toiduvalmistusala, kombineerides ja juhtides erineval viisil kuni 4 tsooni. See sobib ideaalselt suurte või pikkade pannide jaoks või samaaegselt mitmete roogade koos valmistamiseks.

AEG - Induktsioonpliidiplaat - IKE74471IB

Sujuvam ja kiirem kuumuse muutus PowerSlide-funktsiooni abil

Alates tugevast kuni rahuliku keemiseni ja soojas hoidmiseni: kui vajate roa valmistamiseks korduvaid kiireid kuumuse muutmisi, kasutage PowerSlide-funktsiooni. Lihtsalt libistage oma panni kuumuselt kuumusele, et toiduvalmistamise ajal reguleerida temperatuuri toiduvalmistamist peatamata.

AEG - Induktsioonpliidiplaat - IKE74471IB

Hob2Hood®: käed-vabad õhupuhasti

Hob2Hood®-funktsioon ühendab pliidi õhupuhastiga. Õhupuhasti reguleerib kuumuse alusel automaatselt ventilaatori kiirust, nii et teie ei pea sõrmegi liigutama. Tugev õhu väljatõmme praadimise ajal. Väiksem õhu väljatõmme väikesel tulel kuumutamise ajal.

AEG - Induktsioonpliidiplaat - IKE74471IB

Kiirem kuumenemine PowerBoosti lisavõimsusega

Väga kiire kuumutus Enam pole vaja oodata, kuni potis vesi keema hakkab. Funktsioon PowerBoost annab teile kohe kuumusepuhangu. PowerBoost on ideaalne, kui peate suure veepoti kiiresti keema ajama.

AEG - Induktsioonpliidiplaat - IKE74471IB

Pliidiplaadi taimer. Täpsuse saavutamiseks

Pliidiplaadi integreeritud taimerit saab seadistada kuni üheks tunniks ning kui aeg saab täis, lülitab taimer pliidiplaadi välja. Täpsed tulemused kerge vaevaga.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Ülevaade garantiiaegadest
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels