Toote andmed

7000-sarja SenseFry® induktsioonpliidiplaadiga saate praadimisel parima maitse ja tekstuuri. Kõigepealt valige lihtsalt toiduaine ja soovitud tulemus. Enam ei pea mõistatama, millal pann või õli piisavalt kuumad on. Ei mingit kuumuse reguleerimist.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Ühtlased praadimistulemused Fry Sensor-anduriga

Induktsioonpliidiplaadi täiustatud Fry Sensor-anduriga saavutate praadimisel ühtlased tulemused kõikide roogadega. Andur tajub, kontrollib ja reguleerib ühtlast temperatuuri pliidiplaadi ja panni pinnal. Nii et kõik praetakse täiuslikuks.

Värvilised puutetundlikud juhtnupud räägivad teie keeles

Värviliste puutetundlike juhtnuppudega kasutajaliides pakub samm-sammulist juhendit ja reaalajas tagasisidet, mis tähendab, et nüüd saate toitu valmistada enesekindlamalt. See isegi õpetab teid, kuidas toiduaineid sous vide-meetodil küpsetada. Viige oma toiduvalmistamise oskused järgmisele tasemele.

AEG - Induktsioonpliidiplaat - IAE64843FB

Ühendage Bridge-funktsiooniga 2 keeduala

Bridge-nupp ühendab kaks toiduvalmistusala, mis sobib mistahes suurele või pikale pannile. Ühendatud alad on samade temperatuuri- ja ajaseadetega, mis sobib ideaalselt toiduvalmistamiseks õhtusöökide või suuremate pidustuste tarbeks.

Hob2Hood®: käed-vabad õhupuhasti

Hob2Hood®-funktsioon ühendab pliidi õhupuhastiga. Õhupuhasti reguleerib kuumuse alusel automaatselt ventilaatori kiirust, nii et teie ei pea sõrmegi liigutama. Tugev õhu väljatõmme praadimise ajal. Väiksem õhu väljatõmme väikesel tulel kuumutamise ajal.

Iga keeduala. Individuaalselt ajastatud

Kui keeduala on kasutusel, on selle taimer puuteekraani kaudu kergesti juurdepääsetav. Ei mingit lülitamist menüüde või teiste alade vahel. Kuna iga roa valmimist saab täpselt ajastada, annab see teile kogu toiduvalmimisprotsessi üle täieliku kontrolli.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels