Toote andmed

Valmistage toitu AEG induktsioonpliidiga + gaasiplaadiga nii, nagu professionaalid. Kui teil on nii induktsioonpliit, kui ka gaasipõletid, saate valida valmistatava toidu jaoks optimaalse kuumusallika ja jätkata kõigi oma lemmikkööginõude kasutamist.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

AEG - Induktsioonpliidiplaat - HDB64623NB

Ühendage Bridge-funktsiooniga 2 keeduala

Bridge-nupp ühendab kaks toiduvalmistusala, mis sobib mistahes suurele või pikale pannile. Ühendatud alad on samade temperatuuri- ja ajaseadetega, mis sobib ideaalselt toiduvalmistamiseks õhtusöökide või suuremate pidustuste tarbeks.

Leek StepPoweriga. Täpse kuumuse tagamiseks

StepPower võimaldab teil pliidi kuumust täpselt reguleerida. Ja valmistada pidevalt maitsvaid roogasid. Kuumust saab seadistada vahemikus 1 kuni 9, tagades köögis iga kord usaldusväärsed tulemused.

SÄÄSTAB VERTIKAALSE LEEGI PÕLETIGA KUNI 20% GAASI

Meie efektiivne vertikaalse leegiga gaasipliit võimaldab kuni 20%-st energiasäästu, olenemata sellest, kas keedate vett pasta jaoks või küpsetate vokkpannil toitu. Efektiivseks puhastamiseks asetage lihtsalt põleti nõudepesumasinasse.

Malmist pannitoed on mõeldud lihtsaks puhastamiseks

Eraldi malmist pannitoed on valmistatud eri detailidena, seetõttu on neid väga lihtne käsitseda ja puhastada. Kööginõud püsivad kogu aeg stabiilsena.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels