Toote andmed

Saate teile vajaliku köögidisaini vabaduse. Selles duos on induktsioonpliidiplaat ühendatud võimsa integreeritud õhupuhastiga, et te ei peaks muretsema eraldi pliidiplaadi ja õhupuhasti pärast. Nüüd saate planeerida oma köögi paigutust vabadusega, mida teie loovus vajab.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Disainige oma kööki oma käe järgi ja piiranguteta

Võimsa õhupuhastiga integreeritud induktsioonpliidiplaat annab teile köögi disainimisel vajaliku vabaduse. Nüüd on teil köögi kujundamiseks rohkem ruumi.

Vähem kriimustusi elegantse SaphirMatt klaasiga

SaphirMatt klaas pakub meie tavapäraste keraamiliste pliitidega võrreldes paremat kaitset kriimustuste eest. Elegantne, matt must pinnakate on sõrmejälgede ja plekkide suhtes vastupidav – teie pliit näeb kauem uuena välja.

Pärast söögitegemist puhastage köögiõhk vaikselt funktsiooniga Breeze

Kui söök on valmis, saate toitu nautida, samal ajal kui köögis värskendatakse diskreetselt õhku. Funktsioon Breeze puhastab vaikselt köögiõhu, häirimata teid ja teie külalisi.

Kerge puhastada. Lihtne eemaldada. Kaks-ühes filter

Kaks-ühes-filtris on söe- ja rasvafiltri kombinatsioon, mis eemaldab lõhnad ja rasva. Kui seade on paigaldatud retsirkulatsioonirežiimi, on vaja kaks-ühes-filtrit. Filtrit on lihtne eemaldada ja seda saab pesta nõudepesumasinas.

Automaatne väljatõmme.

Automaatne väljatõmberežiim toiduvalmistamise ajal. Kui reguleerite pliidi temperatuuri üles või alla, reguleerib väljatõmbeventilaator ennast vastavalt. Võimaldades teil täielikult toiduvalmistamisele pühenduda.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels