Toote andmed

Asjatundjad saavad AEG integreeritud kohvimasina abil valmistada erinevaid kuumi jooke. Kodulahendus võimaldab barista-tasemel kohvi intensiivsest espressost vahuse cappuccinoni ning lisaks veel suurt valikuid teisi kuumi jooke. Jookide valimiseks kasutatakse kiirelt reageerivat valikuratast ja selget värvilist ekraani.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Mahedad segud. Tugevad espressod. Või vahepealsed

Alates espressost kuni maheda tassitäieni – valige meelepärane kohv. Kohvi kogust saab täpselt reguleerida ning lai aroomivalik võimaldab valida sobiva taseme – alates tugevast kuni õrnani. Nii võib iga kohvitassi timmida just jooja maitsele sobivaks.

Täpne piimakogus iga kohvi jaoks

Kas soovite sametist latte macchiatot või vahust cappuccinot, võite ideaalse konsistentsiga kohvi saamiseks kasutada piimakoguse funktsiooni. Määrake iga tassi jaoks kindel piimakogus. Nii tagate täpselt õige tulemuse.

Täpselt ettevalmistatud piim. Tõeliselt eriline kohv

Termoskann võimaldab säilitada täpselt õiget piimatekstuuri. See hoiab piima parima vahu saamiseks ideaalsetel tingimustel, võimaldades konsistentsi reguleerimist eri kohvide jaoks – olgu selleks piimakohv, cappuccino või muu.

Ühe puudutusega kuni kuus tassi kohvi

MultiCup-valik on hea võimalus serveerida kohvi mitmele külalisele korraga. Kasutage lihtsat käsuratast, et valida kuni kuus korraga valmivat kohvitassi. Parim kohv ilma ootamiseta!

Täiuslikult vahustatud piim. Alati

Tugevasurveline aurutaja kuumutab ja vahustab piima kohvi jaoks parima konsistentsini. Hetkega keema hakkav vesi sobib hästi tee ja muude kuumade jookide valmistamiseks.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels