Toote andmed

9000-sarja SilenceTech õhupuhasti puhastab teie köögi soovimatutest toiduaurudest, jäädes praktiliselt hääletuks. Õhupuhasti praktiliselt hääletu töötamine aitab teil kodus luua suurepärase atmosfääri.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Silencetech-tehnoloogia. Puhastab tõhusalt õhku. Jääb praktiliselt hääletuks

Silencetech on esmaklassiline uuenduslik tehnoloogia toiduvalmistamisõhu puhastamiseks. Aitab muuta teie köögi toiduvalmistuslõhnadest vabaks, pakkudes samal ajal praktiliselt hääletut töötamist nii, et saate luua nauditava köögiõhkkonna.

Puhas õhk, vaevatult ja vaikselt.

Tänu supervaiksele tuulutustehnoloogiale eemaldab elegantse kaasaegse disainiga AEG õhupuhasti õhust kõik tekkinud lõhnad. Nii saab teie köök vaikselt ja kiiresti meeldivalt värskeks.

Hob2Hood. Käed-vaba õhupuhasti

Hob2Hood-funktsioon reguleerib automaatselt teie õhupuhasti võimsustaset ja tulesid, samal ajal kui keskendute võtmetähtsusega hetkedele, et oma roog õigeks ajaks valmis saada.

Võimas mootor. Puhtam köögiõhk

Ükskõik, kas praete lihatükki või lõhet, tagab õhupuhasti kõrge efektiivsusega mootor selle, et köögi õhk jääb värskeks. Lõdvestuge teadmisega, et teie köök on alati meeldiv ja kutsuv keskkond.

LED-valgustus väljapeetumaks toiduvalmistamiseks

Meie LED-valgustus kasutab teistest valgusallikatesti palju vähem energiat ja kestab palju kauem. Ja see pakub suurepärast valgustust toiduvalmistamise ajal.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels